10:12:39 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست اخوت و برادری و برابری با حضور فرماندهان و مسؤولین نمایندگی ولی فقیه و حفاظت و اطلاعات سپاه امام صادق (ع) برگزار شد
نشست اخوت و برادری و برابری با حضور فرماندهان و مسؤولین نمایندگی ولی فقیه و حفاظت و اطلاعات سپاه امام صادق (ع) برگزار شد
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ، نشست اخوت و برادری و برابری با حظور فرماندهان و مسؤلین نمایندگی ولی فقیه و حفاظت و اطلاعات سپاه امام صادق (ع) در حسینیه تیپ امام صادق (ع)استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر ،  فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ضمن خیر مقدم ، شهادت جانسوز مظهر صبر و تقوا و عفاف حضرت زینب کبری سلام الله علیها را ابتدا به محضر مقدس امام زملن(عج) و سپس به فرماندهان و مسؤلین نمایندگی ولی فقیه و حفاظت و اطلاعات تسلیت عرض نمودند و اظهار داشت : در گام دوم انقلاب فضای وسیعی در پیش و روی ما وجود دارد فضایی که ما را به یک افق اینده دار هدایت می کند . سردار علی رزمجو ادامه داد: دشمنان ما انچنان خوار و ذلیل هستند که هر روز به زوال کامل و همیشگی خودشان نزدیکتر می شوند رزمجو با اشاره به ضعف و زوال دشمنان خاطر نشان کرد:ذخایر راهبردی دشمنان رو به اتمام است چه در صحنه راهبردی و چه تاکتیکی و همه اینها با شکست مواجهه شده است. وی افزود : قدرت دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی فرسوده شده است اما قدرت نرم دشمن در فضای مجازی رو به قرت است که ان هم به قدرت ایمان و استعانت از خداوند و با یاری خون شهدا بخصوص خون شهید حاج قاسم سلیمانی نیز دشمنان را در همه ی صحنه ها شکست خواهیم داد.  فرمانده ی سپاه امام صادق(ع) تصدیح کرد:ما در گام دوم انقلاب با فضاهای شدیدی مواجهه هستیم و ان افول قدرت تدریجی نظام سلطه میباشد. و انقلاب اسلامی و مدافعان ان توانسته در گام اول انقلاب ظرفیت سازی کند و برای بی خاصیت کردن استکبار و استعمار بکار گیرد. و در گام دوم طبل نابودی استکبار و استعمار میباشد. وی بیان داشت: در گام دوم بسط و گسترش حاکمیت اسلام میباشد و پاسدارن و روحانیون دو قشر مهم برای گسترش اسلام نیز میباشد.
رزمجو با اشاره به تقویت پایگاه ها ، گفت:تقویت پایگاه ها در مساجد و حوزه ها ، باید در اوولیت برنامه های سپاه قرار گیرد. در پایان بیان داشت:
مسیر یک پاسدار،و رسالت یک
پاسدار پرچمدار و بیرق دار جهاد فی سبیل الله هست و باید در اینده هم باشد. ۴۷
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید 
0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب