3:10:23 - دوشنبه 8 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نهضت آسفالت با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در شهر بوشهر اجرا می‌شود
نهضت آسفالت با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در شهر بوشهر اجرا می‌شود
رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به اینکه امسال سال پوست اندازی شورای شهر است گفت: نهضت آسفالت با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار از برنامه‌های شهرداری بوشهر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،ابوذر دهدار بعد از ظهر امروز در نخستین نشست علنی شورای شهر بوشهر با بیان اینکه ایران در سال جدید با جاری شدن سیل و مشکلات مناطق سیلزده آغاز کرد اظهار داشت:مردم ایران و به خصوص شهر بوشهر نشان دادند که نوع دوست بوده به گونهای که افراد حقیقی و حقوقی با تمام ظرفیتهای خود برای کمک به سیل زدگان بسیج شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با اعلام اینکه امسال را متفاوتتر از سالهای گذشته آغاز میکنیم بیان کرد: اعضاء شورای شهر هم پیمان شده تا با یک رویکرد قانون محوری، به شکل علمی و میدانی به بررسی لوایح بپردازند تا بتوانند نقشی اساسی در توسعه شهری داشته باشند.

دهدار تصریح کرد: راهاندازی سامانه شفاف سازی شورا در یک ماه آینده یکی از مهمترین برنامههایی است که در دستور کار داریم تا رای گیری الکترونیکی برای مصوبات انجام شود.

وی با بیان اینکه امسالجلسات علنی شورای بوشهر به شکل پخش زنده از شبکههای مجازی پخش میشود افزود: تمام دستورات جلسات شورا طبق قانون دو هفته قبل از برگزاری به سمع اعضای شورای بوشهررسیده میشود مگر در موارد اضطراری تعریف شده طبق قانون و مصوباتی که فرمانداری برای ما اعلام میکند که خارج از نوبت بررسی میشود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر بیان کرد: تمام کمکها و مساعدتها بر اساس ماده ۱۶ و ۱۷ که طبق قانون در اختیار شورا و شهرداری است با نظارت مناسب امسال ادامه مییابد.

دهدار امسال را سال پوست اندازی شورای شهر بوشهر دانست و گفت:همه اعضاء به دنبال این هستند که امسال را متفاوتتر و البته با روحیه خدمات مضاعفتری به مردم دنبال کنند هر چند از هر گونه نقد همراه با پیشنهاد نیز استقبال میکنیم.

وی با بیان اینکه دلیل تاخیر در بهره برداری از چرخ فلک بوشهر، نظارتهای متناوب و متوالی اداره کل استاندارد استان بوشهر بودهگفت: به سبب تمهیدات ویژه برای امنیت مضاعف کابینهای چرخ فلک، سعی ما این بوده که بتوانیم همه استانداردهای لازم در این بخش دیده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با قدردانی از زحمات شهردار و کارکنان شهرداری در ایام نوروز امسال، تصریح کرد: هرچند نقدهایی نیز وجود دارد اما در مجموع ارزیابیها نشان میدهد که امسال را به نسبت سنوات گذشته موفق تر عمل کردهایم که در جلسه آیندهبا دعوت از شهردار بندر بوشهر به دنبال این هستیم که فعالیتهای شهرداری، چالشها و نقاط مثبت کاری در ایام تعطیلات را مشخص کنیم.

وی نهضت اسفالت معابر را از دیگر برنامه شهرداری بوشهر دانست و خاطر نشان کرد:امسال نهضت آسفالت معابر شهر بوشهر را با اعتباری افزون به ۱۰ میلیارد تومان آغاز میکنیم تا بتوانیم مشکل بخش عمدههای از کوچههای خاکی و یا دارای آسفالت نامرغوب را ساماندهی کنیم.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب