20:12:48 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نهضت ساخت سردخانه در استان بوشهر آغاز شده است
نهضت ساخت سردخانه در استان بوشهر آغاز شده است
بوشهر-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: در اجرا طرح‌های زیربنایی در نخلستان‌ها نهضت ساخت سردخانه در نخلستان‌های این استان آغاز و ظرفیت سردخانه‌ها افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا، سعید زرین ‌فر روز سه شنبه در نشست با مسئولان جهاد کشاورزی استان بوشهر افزود: هر چند در عرصه تامین آب، کشاورزان به مشکلاتی روبه‌رو هستند ولی دیگر محصول خرما روی دست کشاورزان نمی‌ماند و با حمایت از کشاورزان، وضعیت درآمدی نخلداران بهبود یافته است.
معاون استاندار بوشهر ادامه داد: یکی از ظرفیت‌های مهم کشاورزی استان بوشهر تولید خرما است که اکنون شرایط نخلداران بهبود و محصول خرما از نظر کمی و کیفی ارتقا مناسبی یافته است.
زرین‌فر بدون اشاره به ظرفیت موجود و درحال ساخت سردخانه های استان بوشهر ادامه داد: محصول خرمای این استان دربازارهای داخلی و خارجی متقاضی دارد که این ظرفیت مهمی برای ارتقا بازار این محصول است.
وی گفت:در مقطع کنونی که ایران در جنگ اقتصادی قرار دارد جهاد کشاورزی در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن در تولید محصولات و حمایت از تولید کنندگان نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.
زرین فر اظهارداشت:تهاجم اقتصادی مانند جنگ نظامی نیست چرا که در این عرصه نیاز به امکانات خاصی است که جهاد کشاورزی در این زمینه نقشی اساسی عهده دار است.
وی بیان کرد: در استان بوشهر نیز در راستای مقابله با تهاجم اقتصادی دشمن در حوزه های مختلف طرح‌های مهمی برای تامین نیازهای جامعه تدوین و عملیاتی شده است.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  سفر رییس جمهوری خبرهای خوبی برای بوشهری ها دارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب