12:10:58 - چهارشنبه 10 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس‌جنوبی به محل کار بازگشتند
نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس‌جنوبی به محل کار بازگشتند
به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از استانداری بوشهر، در پی تعیین تکلیف شدن 170 نفر از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی، نمایندگان این جوانان از پیگیری استاندار بوشهر، همکاری وزیر نفت و مدیرعامل منطقه ویژه پارس‌جنوبی در به‌کارگیری مجدد آنان در این منطقه ویژه قدردانی کردند. استاندار بوشهر در  جمع این جوانان با بیان اینکه اشتغال جوانان […]

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از استانداری بوشهر، در پی تعیین تکلیف شدن 170 نفر از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی، نمایندگان این جوانان از پیگیری استاندار بوشهر، همکاری وزیر نفت و مدیرعامل منطقه ویژه پارس‌جنوبی در به‌کارگیری مجدد آنان در این منطقه ویژه قدردانی کردند. استاندار بوشهر در  جمع این جوانان با بیان اینکه اشتغال جوانان در اولویت برنامه‌های مسئولان و جزء سیاست‌های اصولی استان بوشهر است، اظهار کرد: در راستای اشتغال جوانان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه منطقه پارس‌جنوبی یکی از ظرفیت‌های مهم صنعتی، تولیدی و اشتغال‌زایی استان بوشهر است، افزود: اشتغال جوانان بومی در  صنایع مختلف پارس‌جنوبی در اولویت برنامه‌های مسئولان  است که در این راستا پیگیری‌های مستمری می‌شود.

خبر جدید  نقاط حادثه‌خیز درون شهری و جاده‌ای استان بوشهر ایمن‌سازی شود

وی با بیان اینکه تعیین تکلیف نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی با همکاری مدیرعامل منطقه ویژه و دست‌اندرکاران محقق شد، تشریح کرد: حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی به ویژه کارآفرینی مورد توجه ویژه قرار دارد که تخصیص تسهیلات اعتباری بانکی کم‌بهره از جمله برنامه‌های اشتغال‌زایی است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی نیز با بیان اینکه جذب نیروهای بومی در  این منطقه ویژه و سایر صنایع پارس‌جنوبی در اولویت است، تأکید کرد: بدون تردید استخدام و به‌کارگیری نیروهای تخصصی در صنایع پارس‌جنوبی و مجتمع‌های پتروشیمی اولویت با نیروهای بومی استان بوشهر به ویژه شهرستان‌های هم‌جوار صنایع پارس‌جنوبی است.

خبر جدید  مشکل تاریخی مردم استان بوشهر با تکمیل پروژه های آب حل می شود

سیدپیروز موسوی با تأکید بر توجه به مهارت‌افزایی برای ایجاد اشتغال جوانان در عرصه صنایع پارس‌جنوبی متذکر شد: برای مهارت‌افزایی جوانان در منطقه پارس‌جنوبی تفاهم‌نامه‌ای با اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر منعقد شده که اکنون حرفه‌های گوناگون آموزش داده می‌شود.

وی توضیح داد: با پیگیری‌های انجام شده زمینه اشتغال‌زایی مجدد 170 نفر از نیروهای بلاتکلیف منطقه ویژه پارس‌جنوبی فراهم شد که در این راستا از حمایت‌های استاندار بوشهر و وزیر نفت قدردانی می‌شود.

خبر جدید  نرخ بیکاری در استان بوشهر یک درصد کاهش یافت

در این آیین، نمایندگان 170 نفر از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس‌جنوبی که اشتغال‌زایی مجدد آنان محقق شد از پیگیری‌های انجام شده قدردانی کردند.

این جوانان با قدردانی از استاندار بوشهر، وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت و منطقه ویژه پارس‌جنوبی اظهار داشتند: تلاش شایسته شما در تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف بومی استان بوشهر در پارس‌جنوبی قابل قدردانی و سپاس است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/
منبع :: نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس‌جنوبی به محل کار بازگشتند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب