5:57:40 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروگاه اتمی بوشهر از ایمن‌ترین نیروگاه‌های هسته‌ای در جهان است
نیروگاه اتمی بوشهر از ایمن‌ترین نیروگاه‌های هسته‌ای در جهان است
استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در عرصه نیروگاه اتمی گفت: نیروگاه اتمی بوشهر از ایمن‌ترین نیروگاه‌های هسته‌ای در جهان است.

شعارسال: عبدالکریم گراوند ظهر یکشنبه در نشست شورای پدافند و قرارگاه پرتوی استان بوشهر اظهار داشت: پدافند غیرعامل نقش بسیار مهمی در کاهش اثرات ناگوار حوادث و بلایا دارد و باید بیش از پیش مورد توجه باشد.

وی با اشاره به توجه ویژه به پدافند غیرعامل در استان بوشهر بیان کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی از جمله نیروگاه اتمی و پارس جنوبی است که دارای اهمیت در بعد ملی و بین‌الملی هستند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: وجود ظرفیت‌های بی‌شمار در استان بوشهر می‌طلبد که زیرساخت‌های پدافندی این تأسیسات به صورت ویژه مورد توجه قرار بگیرد و شاهد نگاه ملی به این حوزه باشیم.

وی با بیان اینکه دولت و مجلس باید نگاه ویژه به توسعه زیرساخت‌ها و استقرار امکانات در استان بوشهر داشته باشند، تصریح کرد: تقویت زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در عرصه نیروگاه اتمی یک ضرورت است.

گراوند از برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر خبر داد و افزود: این رزمایش به منظور افزایش آمادگی‌ها و تقویت آموزش‌ها و همچنین شناسایی و رفع کمبودها و نواقص و آسیب‌ها برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر نظارت بر اجرای رزمایش پرتوی بیان کرد: برای این مهم باید یک کارگروه نظارتی و ارزیابی عملکرد کمیته‌های تخصصی رزمایش پرتوی تشکیل شود تا نواقص، کمبودها و کاستی‌ها را شناسایی کند.

استاندار بوشهر با اشاره به اجرای اورژانس هسته‌ای در بوشهر گفت: این اورژانس روند اجرایی مطلوبی دارد که تا هفته دولت امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۸اردیبهشت۱۳۹۸ ، کدخبر: ۴۶۰۲۵۸۰: www.mehrnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  فراخوان جهت مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب