4:21:09 - جمعه 26 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هتل‌های استان بوشهر افزایش یابد/ لزوم توجه به گردشگری ساحلی
هتل‌های استان بوشهر افزایش یابد/ لزوم توجه به گردشگری ساحلی
بوشهر – دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های اقامتی در استان بوشهر گفت: هتل‌های استان بوشهر افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون محمدی عصر پنجشنبه در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه‌های مختلف از جمله گردشگری ظرفیت و توان بسیار بالایی دارد.

وی بر لزوم معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: گردشگری سواحل یکی از برندهای استان ساحلی بوشهر است که باید بیش از پیش نسبت به معرفی این برند اقدام شود.

خبر جدید  شورای شهرها حامی و تقویت‌کننده مدیریت شهری باشند

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از گردشگری تجاری به عنوان دیگر ظرفیت استان نام برد و افزود: توسعه زیرساخت‌های گردشگری به ویژه در عرصه اقامت یک ضرورت است که باید بیش از پیش مورد توجه باشد.

وی با تاکید بر استفاده از مشارکت بخش خصوصی برای ایجاد اماکن اقامتی گردشگری بدر استان بوشهر بیان کرد: باید زمینه رونق اقتصادی و معیشتی در مناطق گردشگری استان بوشهر بیش از پیش فراهم شود.

خبر جدید  تارتار: مسئولیت شکست برابر ماشین سازی را برعهده می گیرم

محمدی خواستار افزایش هتل‌های استان بوشهر شد و افزود: در سال جاری اقامت گردشگران نوروزی در استان بوشهر ۶۸ درصد نسبت به نوروز گذشته افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر باید در تمام فصول سال ظرفیت جذب گردشگر داشته باشد اضافه کرد: بر اساس ظرفیت‌ها، در آینده صنعت گردشگری به صنعت نخست تولیدی و اقتصادی کشور تبدیل می‌شود.

کد خبر ۴۶۰۰۳۳۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  توسعه اشتغال در شهرستان دشتی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب