13:30:10 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدایت تحصیلی دانش‌آموزان دوره متوسطه برای انتخاب رشته
هدایت تحصیلی دانش‌آموزان دوره متوسطه برای انتخاب رشته
مریم کریمی آورگانی در حاشیهبازدید از مرکز بهداشتی و درمانی امام حسین(ع) عالیشهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر اظهار کرد: مسیر شغلی عبارت است از توالی شغلهایی که برنامه شغلی شما در طولانیمدت میسازد و ممکن است مسیر و برنامه شغلی برای شما مشابه به نظر بیایند؛اما در واقعیت این طور نیست. […]

مریم کریمی آورگانی در حاشیهبازدید از مرکز بهداشتی و درمانی امام حسین(ع) عالیشهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر اظهار کرد: مسیر شغلی عبارت است از توالی شغلهایی که برنامه شغلی شما در طولانیمدت میسازد و ممکن است مسیر و برنامه شغلی برای شما مشابه به نظر بیایند؛اما در واقعیت این طور نیست.

خبر جدید  ترسیم حیات طیبه، هدف نهایی تربیت در قرآن کریم

وی اضافه کرد: برنامه شغلی شامل اهداف کوتاهمدت و بلندمدتی است که به شغلی ایدهآل میانجامد؛این در حالی است که مسیر شغلی به طور اختصاصیبه شغلهایی میپردازد که هر فرد به سمت اهدافش میبرد.

معاون آموزشی مجتمع دخترانه سما عالیشهر عنوان کرد:در سیستم آموزشی کشورنیز بهمنظور ایجاد مسیری که هر فرد بتواند شغل مورد علاقه خود را پیدا کند، برنامههایی از دوره متوسطه اولتنظیم شده است تا نوجوانان در حال تحصیل ابتدا با توجه به نمرات کسب شده و اظهار علاقهمندی در پایه نهم تحصیلی نسبت به تعیین رشته تحصیلی خود اقدام کنند.

خبر جدید  مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی راه‌اندازی می‌‌شود

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب