13:11:34 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدف‌گذاری برای توسعه تحصیلات تکمیلی براساس سند نقشه جامع علمی
هدف‌گذاری برای توسعه تحصیلات تکمیلی براساس سند نقشه جامع علمی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی صبح امروز در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه وجود دانشآموخته متخصص در تماممقاطع تحصیلی برای جامعه مفید است، اظهار کرد: سیاستکنترل توسعه تحصیلات تکمیلی آموزش عالی بهطوری جدی مورد تأکید دانشگاه آزاد اسلامی است. وی با بیان اینکه باید دانشگاه […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی صبح امروز در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه وجود دانشآموخته متخصص در تماممقاطع تحصیلی برای جامعه مفید است، اظهار کرد: سیاستکنترل توسعه تحصیلات تکمیلی آموزش عالی بهطوری جدی مورد تأکید دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی با بیان اینکه باید دانشگاه آزاد بوشهر به رشتههای تحصیلات تکمیلی نگاهی نو داشته باشد، اضافه کرد: وجود رشتههای گسترده تحصیلات تکمیلی و گسترش همهساله این رشتههابدون فراهم کردن زیرساخت لازم و آیندهنگری، دانشگاه و جامعه را با چالشهای جدی مواجه میکند و در این راستا توسعه تحصیلات تکمیلی باید مطابق با سند نقشه جامع علمی کشور هدفگذاری شود.

خبر جدید  جذب گردشگران خارجی و داخلی با اجرای طرح توریسم 2022 بوشهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه بیش از ۲ هزار رشته مهارتی در کشور در مقاطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد که با جابهجایی در سطح استانها و شهرها میتواند ظرفیتهای خوبی را ایجاد کند، عنوان کرد: باید علاوه بر کاربردیشدن رشتهها، رشتههای جدید متناسب با نیازهای منطقهای طراحی و تدوین شود.

خبر جدید  ظرفیت دریایی دانشگاه‌ها برای کارآفرینی نخبگان با هدایت اصولی

عبداللهی، ظرفیتهای امور دانشبنیان دانشگاه را اعضایهیئتعلمی و دانشجویان معرفی و بیان کرد: این قشر عظیم در عرصه تولیدات تجاری و شرکتهای دانشبنیان نقش اساسی دارند.

وی با بیان اینکه مسئولیتپذیری افراد در دانشگاه ضروری است، مطرح کرد: حوزههای معاونتی باید همان حوزههای فکری دانشگاه باشند و دانشکدهها نیز باید از طریق گروههای تخصصی در این رویکرد مشارکت داشته و زمینه توسعه و ارتقای فعالیتهای دانشگاه را فراهم کنند.

خبر جدید  افزایش بهره‌وری واحدهای صنعتی با تقویت بخش تحقیق و توسعه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه ایدههای مختلف مورد حمایت دانشگاهاست، یادآور شد: فعالسازی ظرفیتهای دانشگاهی، توسعه زیرساختها، فعالیتهای دانشبنیان و کسب درآمدهای غیرشهریهای مربوط به یک شخص یا حوزه خاص نیست؛ بلکه همه باید به سهم خوددر تحقق آن تلاش کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: هدف‌گذاری برای توسعه تحصیلات تکمیلی براساس سند نقشه جامع علمی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب