14:03:55 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدار هواشناسی استان بوشهر
هشدار هواشناسی استان بوشهر
بوشهر(پانا)_ هشدار هواشناسی استان بوشهر ، ورود سامانه بارشی جدید هم زمان با وقوع رگبار پراکنده باران و رعدوبرق و وزش باد شدید و گاهی بسیار شدید همراه است . به گزارش پانا ، اداره کل هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه بارشی از چهارشنبه تا اواخر وقت جمعه بر […]

بوشهر(پانا)_ هشدار هواشناسی استان بوشهر ، ورود سامانه بارشی جدید هم زمان با وقوع رگبار پراکنده باران و رعدوبرق و وزش باد شدید و گاهی بسیار شدید همراه است . به گزارش پانا ، اداره کل هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه بارشی از چهارشنبه تا اواخر وقت جمعه بر روی خلیج فارس و استان است. بنابراین در این مدت در برخی ساعات ضمن افزایش سرعت وزش باد‌های به نسبت شدید شمال شرقی، در برخی نقاط نیز وقوع رگبار‌های پراکنده باران همراه با رعدوبرق و وزش تندباد رخ می‌دهد .
با ورود سامانه بارشی و شروع موج جدیدی از ناپایداری های جوی ، به تناوب طی روزهای چهارشنبه تا جمعه (۲۱ تا ۲۳ آبانماه) در سطح استان بوشهر و بر روی دریا (عمدتاً قسمتهای شمالی و مرکزی و در برخی ساعات مناطق جنوبی استان) رگبار باران و رعد و برق (گاهی شدید) همراه با وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه ای (بیش از ۶۰ کیلومتر در ساعت) پیش بینی می شود.
زمان شروع : اوایل روز چهارشنبه (۱۳۹۹/۰۸/۲۱)
زمان پایان: اواخر روز جمعه (۱۳۹۹/۰۸/۲۳)
نوع مخاطره: رگبار باران و رعد و برق، گاهی تگرگ و وقوع صاعقه، وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه ای
منطقه اثر: عمدتاً نوار ساحلی و مناطق شمالی و مرکزی و در برخی ساعات مناطق جنوبی استان
اثر مخاطره: آبگرفتگی معابر عمومی و مسیلها در برخی مناطق، و اصابت صاعقه و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی و احتمال شکستگی درختان است .

خبر جدید  هواشناسی تند باد برای بوشهر پیش بینی کرد

هواشناسی بارندگی سامانه بارشی آبگرفتگی معابر عمومی اداره کل هواشناسی استان بوشهر
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب