خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/04/27 12:50
شناسه خبر : 39711

همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید در استان بوشهر استفاده شود

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید در استان بوشهر، گفت: رونق تولید و توسعه اشتغال در استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود. ...

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند صبح شنبه در نشست رونق تولید استان بوشهر اظهار داشت: در راستای رونق تولید در استان بوشهر باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود تا هم شاهد رونق تولید و هم بهبود وضعیت اشتغال باشیم.

وی خواستار حذف فرایندهای زائد در عرصه اقتصادی و سرمایه‌گذاری شد و اضافه کرد: باید زمینه برای فعالیت سرمایه‌گذاران تسهیل شود و در این راستا مسئولان باید زمینه تسهیل فرآیندها را فراهم سازند.

خبر جدید  سمینار فنی و عملی کاراته در گناوه برگزار شد

استاندار بوشهر با تاکید بر تسهیل و تسریع در روند سرمایه‌گذاری و رونق تولید بیان کرد: تسهیل‌گری به معنای نادیده گرفتن قوانین و مقررات نیست و دستگاه‌ها و بانک‌ها بر هزینه کرد تسهیلات اشتغال‌زایی باید نظارت داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان بوشهر تسهیل‌گر رونق تولید و ایجاد اشتغال باشند ادامه داد: ظرفیت‌های اقتصادی و پتانسیل سرمایه‌گذاری بالایی در استان وجود دارد که باید از این شرایط استفاده کرد.

خبر جدید  استان بوشهر مهیای میزبانی مسافران است/ آماده‌باش برای بارندگی

پیگیری توافقات سفر هیئت دولت به استان

گراوند خواستار پیگیری جدی توافقات سفر هیئت دولت به استان بوشهر شد و خاطرنشان کرد: سازمان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این توافقات را پیگیری کنند.

وی با اشاره به حمایت استان بوشهر از طرح‌های دانش‌بنیان در حوزه رونق تولید و اشتغال افزود: معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی به مردم و سرمایه‌گذاران یکی از مسائل ضروری است.

خبر جدید  بازیکنان پارس جم با غیرت بازی کردند/ حواس نعمتی‌نژاد به تیمش باشد

استاندار بوشهر استفاده از همه اختیارات برای رونق تولید را ضروری دانست و تصریح کرد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با جدیت موضوع پنجره واحد سرمایه‌گذاری را پیگیری کند.

کد خبر ۴۶۰۱۱۵۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)