آفتاب بوشهر » همه ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش کنگان استفاده می‌شود
۳:۲۳:۳۶ - جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همه ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش کنگان استفاده می‌شود
بوشهر – فرماندار شهرستان کنگان گفت: همه ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش کنگان استفاده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله نوروزی عصر پنجشنبه در نشست تقدیر از مدیران آموزش و پرورش شهرستان کنگان اظهار داشت: باید تلاش شود که سال به سال نسبت به رفع مشکلات و کمبودهای مراسم روز معلم اقدام کنیم.

وی اضافه کرد: اگر می‌خواهیم شهری بالنده و پویا داشته باشیم باید به آموزش و پرورش توجه ویژه داشته باشیم. باید کارهای بزرگی برای گرامیداشت مقام معلم انجام دهیم.

فرماندار شهرستان کنگان با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها باید در کنار آموزش و پرورش باشند، بیان کرد: تقویت زیرساخت‌ها و تأمین نیازهای آموزش و پرورش باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی با تقدیر از مجموعه آموزش و پرورش کنگان، ادامه داد: آنچه که در روز معلم انجام شد یک کار گروهی بود که تقدیر شایسته‌ای از معلمان انجام شد و امیدواریم در سال‌های بعد نیز شاهد بهبود کیفیت این برنامه‌ها باشیم.

نوروزی افزود: در هر جایی که نیاز باشد در کنار آموزش و پرورش باشیم تمام قد حضور خواهیم داشت و از همه ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداران و شوراها و دهیاران همکاری خوبی در مراسم تقدیر از معلم در کنگان داشتند، خاطرنشان کرد: فرهنگیان حضور بسیار خوبی در مراسم روز معلم داشتند و این حضور معنادار بود.

کد خبر ۴۶۱۲۸۰۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب