20:19:20 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همکاری پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی خورموج و صندوق حمایت از فناوران
همکاری پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی خورموج و صندوق حمایت از فناوران
نهمت خدایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در خورموجاز انعقاد قرارداد طرح پژوهشی با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور خبر داد و اظهار کرد: حمایت از طرحهای پژوهشی، بنیادی و کاربردییکی از انواع خدماتی است که صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشوربا هدف کمک به پیشبردمرزهای دانش و حل مسائل اساسی […]

نهمت خدایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در خورموجاز انعقاد قرارداد طرح پژوهشی با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور خبر داد و اظهار کرد: حمایت از طرحهای پژوهشی، بنیادی و کاربردییکی از انواع خدماتی است که صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشوربا هدف کمک به پیشبردمرزهای دانش و حل مسائل اساسی کشوربراساس اولویتهای علمی در شاخههای مختلف انجام میدهد.

خبر جدید  مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی راه‌اندازی می‌‌شود

وی اضافه کرد: موضوع این طرح پژوهشی درباره کنترل ارتعاشات ساختمانهای بلند بر اثر نیروهای دینامیکی باد با روشهای ترکیبی است.

عضو هیئت علمی و استادیار گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج تصریح کرد: ساختمانهای بلند بهدلیل مشخصات سازهای خاصدر برابر نیروهای دینامیکی باد حساس هستند و ارتعاشات ناشی از باد از موضوعات مهم در طراحی و اجرای سازههای بلند و فوق بلند است.

خبر جدید  روز درختکاری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

خدایی، اهداف اساسی از انجام طرح پژوهشی منعقد شده را ارتقای ایمنی سازه و تأمین معیار آسایش ساکنان در طبقات فوقانی ساختمانهای بلند، کاهش نیروهای داخلی ناشی از اثرات دینامیکی نیروی باد و امکان احداث ساختمانهای فوق بلند با غلبه بر چالشهای مهندسی موجود اعلام کرد.

وی بیان کرد: مراحل طرح پژوهشی منعقد شده شامل ثبت موضوع و ارائه پروپوزال، داوری پیشنهاد طرح در چند مرحله و انجام اصلاحات و نهایی طرح بهصورت اینترنتی انجام گرفتهو مطابق قرارداد، محل اجرای طرح دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج و مدت اجرای طرح ۱۸ ماه است.

خبر جدید  اتصال استان بوشهر به شبکه ریلی

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب