20:24:03 - دوشنبه 8 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هواشناسی تند باد برای بوشهر پیش بینی کرد
هواشناسی تند باد برای بوشهر پیش بینی کرد
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امشب و فردا با گذر موج کم دامنه ناپایدار برای برخی نقاط این استان بویژه مناطق شمالی احتمال وقوع تندباد پیش بینی می شود.

پیام مساعدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در هنگام وزش تندباد لحظه ای، ارتفاع موج دریا به طور لحظه ای افزایش و خلیج فارس مواج و متلاطم می شود.
وی بیان کرد: طی امشب و فردا با گذر موج کم دامنه ناپایدار از تراز میانی جو، در برخی ساعت ها با افزایش پوشش ابر وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده همراه با رعدوبرق دور از انتظار نیست.
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و از اواخر وقت افزایش ابر و از بامداد فردا در برخی نقاط بویژه مناطق شمالی و مرکزی بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده باران، رعد و برق و احتمال وزش تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد متغیر و بطور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و از بامداد فردا با احتمال وزش تندباد تا ۵۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
مساعدی اظهار داشت: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر، در سواحل جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر و فردا در همه قسمتها ۶۰ تا ۱۲۰ و طی ساعاتی تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش بینی می شود.
وی افزود: فردا در بندر بوشهر جزر اول دریا ساعت ۰۴:۰۶ ، مد اول دریا ساعت ۱۰:۲۰ ، جزر دوم ساعت ۱۷:۰۵ و مد دوم دریا در ساعت ۲۳:۰۵ خواهد بود.
۷۲۱۲

خبر جدید  ارزش پرونده های تشکیلی برای متخلفان اقتصادی 13 برابر شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب