20:17:26 - جمعه 12 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هواشناسی نسبت به وقوع سیل در استان بوشهر هشدار داد
هواشناسی نسبت به وقوع سیل در استان بوشهر هشدار داد
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش و تقویت ناپایداری های جوی و تشدید بارش ها در ساعت هایی از روز شنبه نسبت به وقوع سیل در مناطق مرکزی و جنوبی این استان هشدار داد.

پیام مساعدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها در مناطق مرکزی و جنوبی استان به ویژه در شهرستانهای دیر، کنگان، عسلویه و جم و بخش هایی از شهرستانهای تنگستان، دشتی و بوشهر هشدار داده می شود.
وی بیان کرد: همچنین نسبت به وقوع طوفان تندری، رعد و برق های شدید، افزایش ناگهانی ارتفاع موجب دریا در برخی ساعت ها و گاهی ریزش تگرگ در برخی نقاط جنوبی و مرکزی استان هشدار داده می شود.
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا تمام ابری و در برخی ساعت ها رگبار باران، رعد وبرق، احتمال وزش تندباد لحظه ای، گاهی گردوخاک پیش بینی می شود.
مساعدی اظهار داشت: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ و در هنگام وزش تندباد بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی گفت: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در هنگام وزش تندباد لحظه ای تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر مد اول دریا ساعت ۰۲:۱۵، جزر اول دریا ساعت ۰۵:۲۲، مد دوم دریا ساعت ۱۳:۰۲ و جزر دوم دریا ساعت ۲۱:۴۹ خواهد بود.
۷۲۱۲/۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  100میلیارد ریال برای جاده دلوار- جائینک اختصاص یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب