به گزارش خبرگزاری برنا؛ سید علی پاک نژاد صبح سهشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه با اشاره به اینکه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان گناوه همواره در برنامهها همراه و همدل و در کنار هم هستند اظهار داشت: کارهای انجام گرفته در سطح شهرستان قابل تقدیر است و افتخار من این است که در خدمت مدیران و شوراهای هستم که بال دولت تدبیر و امید هستند.

فرماندار گناوه گفت: مدیران شهرستان همواره توجه ویژهایبه آبادانی، عمران، مسائل سیاسی، اجتماعی و همه مسائل شهرستان دارند و همواره در میان مردم و در مراسمها حضور مستقیم و فعال دارند.

وی با اشاره به ضرورت توجه به حوزه خبری و رسانهها گفت: در شهرستان گناوه توجه ویژه به حوزه خبری و رسانهها از افتخارات است و همراهی همیشگی و مسئولانه فعالان رسانهها و حوزه خبری شهرستان با مسئولان و ادارات قابل تقدیر است.

پاک نژاد یادآور شد: روابط عمومی فرماندار گناوه به مناسبت روز ارتباطات در ردیف روابط عمومیهای فعال استان قرار گرفت که نشان دهنده توجه ویژه مدیران شهرستان به حوزه خبر و روابط عمومیها است.

خبر جدید  سپاه پاسداران پاره تن و بخش جداناشدنی ساختار دانشگاهیان است

پاک نژاد گفت: با توجه به در پیش بودن مراسمهای سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، شبهای قدر و روز قدس برنامههای خاص این ایام تدارک دیده شود.

وی با اشاره به طرح بسیج ملی کنترل فشار خون اظهار داشت: رسانهها در این زمینه اطلاع رسانی کامل انجام دهند و مردم مسئولان شبکه بهداشت را در اجرای این طرح همراهی کنند.

فرماندار گناوه با اشاره به برداشت گندم در سال زراعی جاری در شهرستان گناوه گفت: ۳۰ هزار تن گندم تاکنون از زمینهای زراعی برداشت شده که ۲۴ هزار تن به مراکز خرید تحویل شده است.

وی افزود: در سال زراعی برداشت کتان برای اولین بار در استان بوشهر به مقدار ۳ تن در روستای مجنون بخش ریگ شهرستان گناوه انجام شد.

پاک نژاد با اشاره به مبارزه با ملخهای صحرایی در سطح شهرستان گفت: همه ادارات و دستگاهها برای کمک به جهاد کشاورزی در این بحران بسیج شده و در حال کمک هستند.

وی بیان کرد: بحران ملخ از اول بهمن ماه وارد شهرستان گناوه شد و تا کنون در شش هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی و مناطق آلوده به آفت ملخ در شهرستان گناوه سمپاشی انجام شده است.

خبر جدید  سازمان همیاری شهرداری های بوشهر باید فعال تر شود

فرماندار گناوه گفت: از مدیریت بحران استان تقاضا داریم که هواپیمای سمپاش به شهرستان اعزام کنند تا سطح سمپاشی و سرعت مبارزه با این آفت بیشتر شود.

پاک نژاد گفت: شهرستان گناوه در زمینه اجرای مصوبهامهالتسهیلات و وامهای کشاورزی به خوبی عمل کرد و رتبه نخست استان را کسب کرد که از جهاد کشاورزی و بانکهای عامل که با همکاری آنها این امر صورت گرفت تقدیر میکنم.

وی با اشاره به این اینکه شهرستان گناوه در اعطای تسهیلات اشتغالزایی در سال گذشته موفق عمل کرد گفت: تسهیلات اشتغالزایی در سال گذشته به مبلغ ۲۲ میلیارد تومان در حوزه اشتغالزایی روستایی و عشایری پرداخت شد و در همین راستا کارگروه اشتغال شهرستان بازدیدهایی مستمری از طرحهای اشتغالزاییشهرستان داشته است.

حجتالاسلامسیدعبدالهادیرکنیحسینی امام جمعه گناوه با تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) نیز اظهار داشت: باید بکوشیم از شیوه زندگی و سیره آن حضرت را در زندگی خود الگو بگیریم.

وی افزود: از ویژگیهای آن حضرت رسیدگی به مستمندان و نیازمندان و گره گشایی از مشکلات آنها است که همه ما باید به این ویژگی آن امام تاسی کنیم.

خبر جدید  جلوگیری از وقوع آفت‌های اجتماعی با سرمایه‌گذاری در مسائل فرهنگی

امام جمعه گناوه گفت: در مقطع حساس کنونی که تمام دشمنان با تمام توان خود در حال توطئه علیه ملت ما هستند تنها گزینه در برابر اینیاوهگوییهایدشمنان به تعبیر سخن مقام معظم رهبری مقاومت است.

وی افزود: اگر چه دشمنان با تهدید ارعاب و توطئه سعی در ناامید کردن مردم دارند ولی ملت ایران در طول چهل سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره با ایثار و فداکاری مقاومت از خود نشان داده است.

وی گفت: امروز نیز باید با وحدت و همدلی و کار جهادی در حل مشکلات مردم تلاش کرد و تلاش همه مسئولان نیز همین است.

امام جمعه گناوه بیان کرد: معیشت مردم این منطقه به دریا وابسته است و از دولت تدبیر وامید انتظار داریم که به بیش از پیش نگاه و توجه ویژهایبه این منطقه داشته باشند.