آفتاب بوشهر » هیچ‌گونه نگرانی از نظر ایمنی نیروگاه اتمی بوشهر وجود ندارد
۱۷:۵۶:۵۸ - چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ‌گونه نگرانی از نظر ایمنی نیروگاه اتمی بوشهر وجود ندارد
بوشهر – جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ایمنی بالای نیروگاه اتمی بوشهر گفت: هیچ‌گونه نگرانی از نظر ایمنی نیروگاه بوشهر وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی اصغر زارعی ظهر چهارشنبه در نشست اعضای کارگروه تخصصی اطلاع رسانی و مدیریت افکار رزمایش پرتوی بوشهر اظهار داشت: برگزاری رزمایش‌ها به منظور ایجاد آمادگی بیشتر در زمینه‌های مختلف انجام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش پرتویی در جوار نیروگاه اتمی بوشهر خاطرنشان کرد: این رزمایش از خواسته‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است که به منظور هماهنگی میان نیروها و امکانات برای مقابله با حوادث احتمالی برگزار می‌شود.

جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به ایمنی بسیار بالای نیروگاه اتمی بوشهر اشاره کرد و افزود: نیروگاه اتمی بوشهر مطابق اصول آژانس بین المللی انرژی اتمی ساخته شده و هیچ نگرانی از نظر ایمنی نیروگاه بوشهر وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه در مقابل حوادث احتمالی باید آمادگی‌های لازم را داشته باشیم، تصریح کرد: رزمایش پرتوی بر اساس دستورالعمل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برگزار می‌شود.

سردار زارعی به اهداف برگزاری این رزمایش اشاره کرد و افزود: ایجاد آمادگی میان دستگاه‌ها و مردم از مهمترین اهداف برگزاری این رزمایش است که باعث می‌شود تا شاهد افزایش آمادگی در برابر چنین حوادثی باشیم.

جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: امسال شاهد وقوع سیل در نقاط مختلف کشور بودیم و در صورتی که رزمایش‌های مقابله با سیل برگزار شده بود، شاهد رسیدگی به این حادثه بودیم.

کد خبر ۴۶۰۵۸۶۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب