3:27:04 - سه‌شنبه 26 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ مسافر نوروزی در استان بوشهر مشکل اسکان ندارد
هیچ مسافر نوروزی در استان بوشهر مشکل اسکان ندارد
بوشهر – مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: همه مسافران به ویژه فرهنگیان اسکان داده شده‌اند و تقریباً هیچ مسافری نیست که در استان در زمینه اسکان مشکل داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر کرمی دوشنبه‌شب در حاشیه بازدید و پیگیری وضعیت مسافران در ستاد اسکان فرهنگیان استان و با توجه به بارندگی در نقاط مختلف استان و خطرهای احتمالی اظهار داشت: همه مسافران در استان بوشهر به ویژه فرهنگیان اسکان داده شده‌اند و تقریباً هیچ مسافری نیست که در استان در زمینه اسکان مشکل داشته باشد.

کرمی با بیان اینکه در سه شهر پر تردد استان از جمله شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم با همت نهادها و شهروندان برای مسافران اسکان تعبیه شده است، ادامه داد: در شهر بوشهر با همکاری و هماهنگی اداره کل اوقاف ۶ مسجد، یک حسینیه و سه امامزاده که بیش از ۶۰۰ خانوار را در خود جای داده‌اند برای مسافران در نظر گرفته شده و همچنین نمازخانه، سالن ورزشی و پارکینگ شیلات بوشهر و مصلای نمازجمعه شهر بوشهر بر روی مسافران باز می‌باشد.

خبر جدید  تولید ماسک توسط شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر آغاز شد

وی افزود: در شهر گناوه نیز تمام سالن‌های ورزشی، مساجد، حسینیه‌ها، اردوگاه دانش آموزی و همچنین تمامی اتاق‌های اداره آموزش و پرورش این شهرستان در خدمت مسافران می‌باشد.

همه مسافران اسکان یافتند

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: در شهر دیلم نیز علاوه بر ظرفیت کلاس‌های در نظر گرفته شده، دفتر مدیریت و معاونت مدارس نیز در خدمت مسافران است و همچنین سالن‌های ورزشی، مساجد، حسینیه‌ها این شهر نیز میزبان مسافران است.

کرمی ابراز داشت: با وجود در اختیار قرار دادن تمامی مدارس و مراکز اسکان در سطح استان، آموزش و پرورش از هیچ تلاشی برای میزبانی هم وطنان دریغ نکرده است و خوشبختانه همه مسافران به خوبی در مکان‌های امن اسکان داده شده است.

خبر جدید  برنامه‌های استقبال و تشییع پیکر شهید «غلامرضا سلیمی» تشریح شد

وی تصریح کرد: ستاد اسکان همه شهرستان‌ها باید در طول شبانه روز فعال باشند و حتی اگر جایی برای اسکان نداشته باشند باز هم باید پاسخگو و راهنمای مسافران بوده و آنها را به یک مکان امن هدایت کنند.

آمار پذیرش مسافران نوروزی

کرمی به اعلام جدیدترین آمار پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان موقت پرداخت و اظهار کرد: در پایان روز شنبه ۴ فروردین ۶۲ هزار و ۳۶۹ نفر در قالب ۱۷ هزار و ۳۲۵ خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: از این تعداد آمار، ۵۵ هزار و ۹۷۴ نفر آن فرهنگی در قالب ۱۵ هزار و ۵۴۹ خانوار در ستادهای اسکان استان اقامت دارند.

وی افزود: بر این اساس، آمار اسکان نوروزی تاکنون به ۱۷۴ هزار و ۹۳۵ نفر – روز می‌رسد که نسبت به سال گذشته این آمار رشد چهار هزار نفر – روز داشته است.

خبر جدید  هدررفت آب در شبکه‌های آبرسانی بوشهر کاهش یابد

کرمی خاطرنشان کرد: در روز چهارم فروردین شهرستان‌های گناوه، بوشهر و دیلم به ترتیب پذیرای بیشترین مسافران نوروزی در مراکز اسکان بوده‌اند که شهرستان گناوه با میزبانی از شش هزار و ۱۹۹ نفر در قالب یک هزار ۷۲۳ خانوار بیشترین مسافر را در ستادهای اسکان خود در روز چهارم فروردین داشته است که نسبت به روزهای قبل آمار رو به بالایی است و شهرستان بوشهر نیز با آمار دو هزار و ۵۷۸ نفر در قالب ۷۱۸ خانوار و دیلم نیز با یک هزار و ۸۰۰ نفر در قالب ۵۵۰ خانوار روز چهارم را سپری کردند.

کد خبر ۴۵۷۵۶۸۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب