3:47:35 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزارت بهداشت به تکمیل اورژانس عمومی وهسته ای بوشهرکمک می کند
وزارت بهداشت به تکمیل اورژانس عمومی وهسته ای بوشهرکمک می کند
بوشهر- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت ساخت اورژانس عمومی و هسته ای بوشهر با سرعت خوبی در دست اجراست اما کمبودهایی دارد که این وزارتخانه کمک می کند تا با سرعت تکمیل و افتتاح شود.

به گزارش ایرنا دکتر سعید نمکی که به همراه کاروان دولت تدبیر وامید به استان بوشهر سفر کرده شامگاه یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح اورژانس عمومی و هسته ای بوشهر اظهار داشت: با توجه به وجود نیروگاه اتمی در بوشهر، همکاران ما تلاش دارند این پروژه را به عنوان یکی از بهترین و پیشرفته ترین اورژانس های هسته ای منطقه با سرعت تکمیل کنند.
وی بیان کرد: امیدوارم هرگز نیازی به انتقال فردی به این اورژانس نباشد اما برای آینده، چاره اندیشی شده است.
نمکی اضافه کرد: توجه به پیشگیری و بهداشت محور برنامه های وزارت بهداشت در سال های آینده است که در زمینه پیشگیری بر بیماری های غیر واگیر بویژه فشار خون و دیابت تمرکز داریم و همکاران ما برای آموزش مردم و آگاهی در این زمینه بسیج می شوند.
وی یادآور شد: فشار خون، قاتل خاموش است که ممکن است تعداد قابل توجهی از مردم که دچار نارسایی های قلبی و سکته های مغزی و قلبی خواهند شد را گرفتار کند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: تلاش داریم با مشارکت بین بخشی و استفاده از ظرفیت مردم و سازمان های مردم نهاد از بروز این بیماری پیشگیری کنیم.
پروژه طرح تکمیل اورژانس عمومی و هسته ای بوشهر در زمینی با زیربنای هشت هزار متر مربع در ۲ طبقه دردست ساخت است که ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز یکشنبه در راس کاروان دولت تدبیر و امید برای دیدار مردمی، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های چهار فاز پارس جنوبی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران به استان بوشهر سفر کرد.
۶۰۴۳/۳۲۱۹

خبر جدید  طرح جداسازی آب شرب از فضای سبز در گناوه تصویب شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب