4:49:21 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وضعیت تامین آب شرب در روستاهای ساحلی تنگستان بهبود می‌یابد
وضعیت تامین آب شرب در روستاهای ساحلی تنگستان بهبود می‌یابد
بوشهر – معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: وضعیت تامین آب شرب مورد نیاز مردم در روستاهای ساحلی تنگستان بهبود می‌یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ستوده ظهر یکشنبه در بازدید از روستاهای بخش ساحلی تنگستان اظهار داشت: تأمین آب یکی از مهمترین مطالبات و نیازهای مردم استان بوشهر است که پیگیری بسیاری در این زمینه داشته‌ایم.

وی اضافه کرد: در راستای تأمین آب مورد نیاز نقاط مختلف استان تلاش‌های خوبی صورت گرفته و مدیریت استان بوشهر تأمین آب برای مردم استان را در اولویت کاری خود قرار داده است.

خبر جدید  ثبت‌نام بانوان در حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر کاهش یافت

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر در ارتباط با مشکلات کم‌آبی در نوار ساحلی دلوار نیز بیان کرد: اقدامات کوتاه مدت و بلند مدتی برای حل مسئله کم آبی این روستاها در دستور کار قرار دارد.

وی از رفع مشکل کم‌آبی این مناطق طی روزهای آینده خبر داد و افزود: بهبود وضعیت شبکه‌های آبرسانی روستاهای دلوار و مخازن آبرسانی و ضرورت تقویت سهمیه آب روستاهای بخش ساحلی دلوار مواردی بود که در دیدار با مردم روستاها مطرح شد.

خبر جدید  "کوچه" از بیت المال هزینه نکرده است

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر در راستای حل مشکلات تعدادی از روستاهای استان، از روستاهای بخش دلوار بازدید کرد و با بررسی و صحبت با مردم روستا و اعضای شوراهای روستاهای بخش ساحلی که با مشکلات کم آبی مواجه بودند تصمیماتی برای رفع مشکلات و بهبود وضعیت آب اتخاذ شد.

کد خبر ۴۶۰۲۷۰۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  نقطه مشترک وصیت‌نامه‌های شهدا تاکید بر ولایت‌مداری است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب