13:18:09 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وظایف بسیج دانشجویی بر پایه مؤلفه‌های فرهنگی است
وظایف بسیج دانشجویی بر پایه مؤلفه‌های فرهنگی است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دشتستان، عبدالمحمد افروغ ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان که به میزبانی دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد، بسیج را یکی از مهمترین و ضروریترین تشکلهای دانشجویی دانست. وی با بیان نقشهای مختلف بسیج دانشجویی در دانشگاه اظهار کرد: […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دشتستان، عبدالمحمد افروغ ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان که به میزبانی دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد، بسیج را یکی از مهمترین و ضروریترین تشکلهای دانشجویی دانست.

وی با بیان نقشهای مختلف بسیج دانشجویی در دانشگاه اظهار کرد: وظایف بسیج دانشجویی بر پایه فاکتورهای فرهنگی، علمی و سیاسی در قالب کار جهادی و همراه با بصیرت بوده که با همت دانشجویان و انرژی و توان جوانی آنان همراه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستانبا تأکید بر لزوم گسترش روح بسیج در دانشگاهها خاطرنشانکرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان با برنامهریزی و هماهنگی با دانشجویان بسیجی اساس کار را جذب حداکثری قرار داده و برمبنای آن برنامههای خود را عملی میکند.

خبر جدید  استفاده از اندیشه‌های امام گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر نیز رونق و پویایی در بسیج را بسیار مهم خواند و گفت: دفتر بسیج دانشجویی باید علاوه بر ارتباط مستمر با دانشجویان و دانشگاهها، تعامل با ادارات و ارگانها را هم بهطور همزمان پیش ببرد تا بتواند امور دانشجویان را به بهترین شکل پیگیری کند.

رضا آبشرینی با بیان ضرورت تغییر برای ایجاد نشاط و انگیزه بیشتر در کار تأکید کرد: تغییر در مسئولیتها موجب پیشرفت و تعالی سیستم میشود؛ بنابراین باید با تعامل و هماندیشی مشکلات را از سر راه کنار زد و در هر مسئولیتی که هستیم صرفاً خدمتگزاری برای ملت شریف ایران اسلامی باشیم.

خبر جدید  اقتدار ایران در جغرافیای جهان قدرت جدیدی به وجود آورده است

حسن زمانی مسئول پیشین دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان نیز از مدت حضور خود در این دفتر آماری ارائه داد و بیان کرد: تجهیز پایگاههای دانشجویی با اقلام مشارکتی یکی از مهمترین اقدامات انجام شده است و در کنار آن کسب مقام نخست استانی و دوم کشوری گروه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در سال ۹۵، کسب مقام نخست گروه جهادی مرصاد در سال ۹۶، اعتکاف یکپارچه دانشجویی در سال ۹۵، یادواره شهدای مدافع حرم دانشکده کشاورزی در سال ۹۵، کسب مقام برتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در اجرای منظم اردوی راهیان نور و برگزاری تریبونهای آزاد دانشجویی، مناظره، کرسیهای آزاداندیشی و کارگاههای آموزشی با موضوعات مختلف نیز بخشی از عملکرد بسیج دانشجویی شهرستان در دو سال اخیر است.

خبر جدید  سلامت مردم کشور بحث شخصی نیست

به گزارش آنا، در پایان این مراسم از تلاشهای حسن زمانی قدردانی و محسن کرمی بهعنوان مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهید گنجی دشتستان معرفی شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: وظایف بسیج دانشجویی بر پایه مؤلفه‌های فرهنگی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب