11:50:38 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت وام به کارفرمایان در قبال استخدام مددجویان کمیته امداد
پرداخت وام به کارفرمایان در قبال استخدام مددجویان کمیته امداد
پیکر سه نام آور گمنام سالهای حماسه و ایثار امروز وارد جزیره مقاوم خارک شد.

پرداخت وام به کارفرمایان در قبال استخدام مددجویان کمیته امدادبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، احمد لطفی ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان زیرپوشش را از مهمترین برنامههای کمیته امداد عنوان کرد و افزود: در همین راستا بستههای تشویقی برای کارفرمایان و صاحبان مشاغل خرد و کلان، در صورت بهکارگیری مددجویان جویای کار در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  ۱۵۰۰ مددجوی بوشهری تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کردند

وی تصریح کرد: کمیته امداد آمادگی دارد به کارفرمایان در ازای بهکارگیری هر مددجو مبلغ ۲۰ میلیون تومان و تا سقف ۱۰۰میلیون تومان پرداخت کند.

مدیر کل کمیته امداد استان اضافه کرد: علاوه بر این حق بیمه هر مددجو نیز که باید توسط کارفرما پرداخت شود طی دو سال متوالی توسط کمیته امداد پرداخت می شود.

خبر جدید  دستگیری كلاهبردار ميلياردی

وی یکی دیگر از بستههای تشویقی را پرداخت حق الزحمه به کارفرمایان عنوان کرد و گفت: به ازای بهکارگیری هر نفر مددجو، برابر نصف حداقل حقوق و دستمزد مصوب شورای عالی کار به صاحبان مشاغل پرداخت خواهد شد.

لطفی یادآور شد: کارفرمایان و صاحبان مشاغل خرد و کلانی که تمایل به استفاده از بستههای تشویقی کمیته امداد با بکارگیری مددجویان جویای کار را دارند میتوانند به دفاتر کمیته امداد در سرا سر استان مراجعه کنند.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید  صدور ۱۳۱ فقره جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب