12:56:02 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت ۶۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید
پرداخت ۶۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید
نخستین گروه کاروان راهیان نور دریایی همزمان با روز ملی راهیان نور عازم جزیره خارگ شد.

پرداخت 64 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولیدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با خبرنگاران بیان کرد: امسال با وحدت مسئولان و مردم شاهد توسعه استان در حوزههای مختلف اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بودیم، همچنین از منظر امنیتی هیچگونه مورد خاصی نداشتیم و عملکرد دستگاههای انتظامی و امنیتی قابل تقدیر است.

وی افزود: در حوزه سمنها از ۱۶ به ۲۰۹ سمن رسیدهایم که نشان از افزایش مشارکت اجتماعی دارد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در حوزه سیاسی و اجتماعی استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان را هدفگذاری کردیم که در حوزه مدیریت بانوان از سهم ۶ درصدی به ۱۴.۵ درصد رسیدهایم، همچنین تعدادی از جوانان را در دستگاههای اجرایی به کار گرفتهایم.

خبر جدید  آمار مبتلایان به کرونا

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال افزود: در بخش روستایی و عشایری با هدف ایجاد تحرک و تولید در کانونهای روستایی توانستیم ۱۵۶میلیارد تومان برای اجرای ۸۰۰ طرح جذب کنیم که بیش از سهمیه اختصاص یافته بود و رتبه دوم کشور را در این بخش کسب کردیم.

گراوند ادامه داد: در حوزه کشاورزی نیز در یکسال گذشته هفت هزار و ۷۰۰ هکتار آبیاری نوین در استان بوشهر اجرا شده است.

وی با بیان اینکه در بخش عمرانی با سیاست رفع مشکلات و تکمیل طرحهای نیمه تمام پیش رفتیم گفت: راهآهن را به عنوان اولویت در نظر گرفتیم و با پیگیریها توانستیم آنرا در سال ۹۷ اجرایی کنیم.

خبر جدید  پروتکل‌های بهداشتی تخلیه کالا در بندردیلم رعایت شود

استاندار بوشهر تاکید کرد: آب استان مشکلی بود که در سال گذشته و امسال با آن مواجه بودیم و با وجود وابستگی ۹۰ درصدی به منابع خارجی تلاش کردیم مشکلات را کاهش بدهیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر چهار سد در استان در حال ساخت است و سهم فاینانس ۸۰ میلیاردی را تخصیص دادیم، در بخش شیرینسازی آب دریا هم تولید ۱۴۵ هزار مترمکعب آب را هدفگذاری کردیم و به دنبال ایجاد زیرساختها و بینیازی از آب دیگر استانها هستیم.

خبر جدید  توهین به پیامبر رحمت (ص) نشانه عجز مدعیان دروغین حقوق بشر

گراوند در زمینه پرداخت تسهیلات رونق تولید هم گفت: ۶۵ طرح ثبتنام کردند که ۲۸ طرح تصویب شده و تاکنون ۶۴ میلیارد تومان به ۲۵ طرح پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: استان بوشهر در زمینه رونق تولید از رتبه ۲۸ در کشور به رتبه ۱۷ رسیده است.

استاندار بوشهر همچنین از رشد بیش از ۱۰۰درصدی طرحهای افتتاح شده خبر داد و خاطرنشان کرد: تنها در دهه فجر و هفته دولت اعتبار طرحها به دو هزار و ۱۳۱ میلیارد تومان رسید که افزایش قابل توجهی نسبت به پارسال داشته است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب