16:21:53 - شنبه 11 آوریل 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروتکل‌های بهداشتی تخلیه کالا در بندردیلم رعایت شود
پروتکل‌های بهداشتی تخلیه کالا در بندردیلم رعایت شود
ایرنا نوشت ؛ سرپرست فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: بر اساس مصوبه و دستورالعمل استانی، گمرک اجازه تخلیه و بارگیری کالا دارد که این کار در این شهرستان با درخواست تعاونی لنجداران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

احمد دشتی  روز شنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا و پدافندغیرعامل دیلم  افزود: در تخلیه و بارگیری کالا فاصله‌گذاری، پرهیز از تجمع و کارگر کمتر نسبت به قبل باهدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا باید دقیق رعایت شود. وی اظهارداشت: براساس مصوبه و دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا از ۲۳ فروردین ماه فعالیت برخی اصناف با خطر پذیری کمتر در این شهرستان از سر گرفته شده‌است. وی گفت: مردم باید با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و موازین بهداشتی ازجمله داشتن  ماسک و دستکش  در این مکان‌ها حضور و اقدام به خرید کنند.
دشتی افزود: تمامی اصناف کم خطر برای بازگشایی مغازه‌های خود باید در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.
رئیس ستاد مقابله با کرونا و پدافندغیرعامل دیلم بیان کرد: اتاق اصناف و دستگاه‌های مربوطه گشت‌های مشترک مستمر  با محوریت جلوگیری از بازگشایی اصناف پرخطر و روند الزامات  پروتکل‌های بهداشتی توسط صنوف مجاز انجام دهند. وی  از تلاش و زحمات و دقت مجموعه انتظامی، سپاه، هلال احمر و نیروهای مردمی در کنترل مبادی ورودی برای مبارزه با این بیماری تقدیر کرد و گفت: در مبادی ورودی و خروجی‌های شهرستان بازرسی‌ها و تست تب سنجی همانند قبل انجام می‌شود.
شهرستان ساحلی و تجاری  دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر دارای ۵ بیمار کرونایی است. ۴۶
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید 
0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب