16:37:36 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پساب فاضلاب بوشهر در توسعه فضای سبز ساماندهی شود
پساب فاضلاب بوشهر در توسعه فضای سبز ساماندهی شود
استاندار بوشهر با بیان اینکه پساب فاضلاب در محل تصفیه خانه بوشهر وضعیت نامطلوبی ایجاد کرده است گفت: باید از این ظرفیت برای توسعه فضای سبز و جنگل‌کاری استفاده کرد تا ضمن بهبود وضعیت محل یاد شده، زمینه بهره‌وری بهینه از پساب فاضلاب فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،عبدالکریم گراوند ظهر امروز جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تبریک روز جهانی کارگر و گرامیداشت هفته معلم و یاد و خاطره شهید مطهری با تاکید بر توجه به تحقق رونق اقتصادی اظهار داشت: برای زمینه رونق تولید، باید موانع آن برطرف شود.

وی، با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی افزود: این نشستها مصوباتی در پی دارد که باید دستگاههای متولی بر اساس برنامه زمانبندی مصوبات را عملیاتی و اجرایی کنند.

استاندار بوشهر ارائه راهکارهای لازم برای رفع مشکلات اجرای مصوبات را یک ضرورت دانست و خاطر نشان کرد: در عرصه کشاورزی، صنعت، گردشگری و شیلات در ستاد اقتصاد مقاومتی طرحهایی تصویب شده که برای اجرایی شدن آن پیگیریهای لازم انجام شود.

گراوند با تاکید بر توجه به توسعه زیرساختها در عرصه برقرسانی گفت: توسعه زیرساختها در زمینه برقرسانی در راستای اجرای طرحها امری مهم و ضروری است که مطالعه در این عرصه مورد تاکید است.

وی، با اشاره به اجرای طرح نخلستان در راستای اجرای آبیاری تحت فشار در نخلستانهای دشتستان تصریح کرد: اکنون این طرح در سطح ۲۴۰۰ هکتار اراضی نخلستان سعدآباد اجرایی شده که تسریع در روند اجرایی خط انتقال آن ضروری است.

استاندار بوشهر با تاکید بر ساماندهی پساب فاضلاب بوشهرافزود: تخلیه فاضلاب تصفیه شده در زمینهای اطراف این پروژه، وضعیت نامطلوبی ایجاد کرده که باید از این ظرفیت برای توسعه فضای سبز و جنگلکاری استفاده کرد تا ضمن بهبود وضعیت محل یاد شده، زمینه بهرهوری بهینه از پساب فاضلاب فراهم شود.

گراوند، توسعه سرمایهگذاری از ظرفیتهای شهر بوشهر را مورد اشاره قرار دادو بیان کرد: در این راستا پروژههایی تدوین و تعریف شده که برای این مهم تشکیل کارگروه تخصصی امری مهم و ضروری است.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب