آفتاب بوشهر » پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود
۱۹:۳۸:۳۹ - چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود
بوشهر – رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید کشمیری بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود و در این برنامه میزبان خانواده شهدای وزارت بهداشت خواهیم بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: وزارت بهداشت شهدای متعددی را در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرد و هر ساله کنگره‌هایی در سطح کشور برگزار می‌شود که امسال در بوشهر برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این کنگره را تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت دانست و بیان کرد: وزارت بهداشت با تقدیم ۴۰۰ شهید و دانشگاه علوم پزشکی بهشتی با تقدیم هشت شهید حضوری تأثیرگذار در دوران دفاع مقدس داشته است.

کشمیری با اشاره به تقدیر از خانواده شهدای وزارت بهداشت و تقدیر از خانواده‌های شهدای اورژانس در این کنگره خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت و مقاماتی از وزارت بهداشت در این کنگره حضور خواهند داشت.

وی افزود: در این کنگره ۵۷ خانواده شهید حضور خواهند داشت و در مجموع ۶۰۰ مهمان داریم که عمده کارهای مربوط به این کنگره توسط دانشجویان انجام خواهد شد تا فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانشجویان ترویج شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به اشاره به طراحی و ساخت یک یادمان برای شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ادامه داد: در خلال پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت از این یادمان رونمایی خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این کنگره در روز ۲۱ اسفندماه، بیان کرد: گشت دریایی و بازدید از موزه شهید رئیس‌علی دلواری از دیگر برنامه‌های جانبی این همایش است.

کد خبر ۴۵۶۱۰۵۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب