20:08:24 - یکشنبه 24 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشگیری از بیماری‌ها اولویت‌ اصلی دولت و وزارت بهداشت است
پیشگیری از بیماری‌ها اولویت‌ اصلی دولت و وزارت بهداشت است
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از وبدا، علیرضا رئیسی در سفر به استان بوشهر با بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شبانهروزی شهری دالکی گفت: پیگیری بهداشت و درمان، هر دو وظیفه ما در مراکز خدمات جامع سلامت است اما باید برنامهریزیها بهگونهای صورت گیرد که به سمت پیشگیری از بیماریها حرکت کنیم. رئیسی […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از وبدا، علیرضا رئیسی در سفر به استان بوشهر با بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شبانهروزی شهری دالکی گفت: پیگیری بهداشت و درمان، هر دو وظیفه ما در مراکز خدمات جامع سلامت است اما باید برنامهریزیها بهگونهای صورت گیرد که به سمت پیشگیری از بیماریها حرکت کنیم.

رئیسی افزود: بهورزان در خانههای بهداشت و مراقبین سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری در بحث پیشگیری از بیماریها نقش اساسی را بر عهده دارند.

خبر جدید  حمایت مردم استان بوشهر در تحقق اهداف دولت تاثیر بزرگی دارد

وی افزود: باید برنامهریزیها و اقدامات در مراکز خدمات جامع سلامت و خانههای بهداشت به گونهای پیش رود که ضمن حفظ، توسعه و تقویت امکانات و نیروی انسانی بخش درمان، بحث پیشگیری از بیماریهای را نیز بیش از گذشته دنبال کنیم.

رئیسی با بیان اینکه بیماریهای غیرواگیر، تهدید جدی برای نظام سلامت و مردم هستند، گفت: با توجه به پتانسیل خوب موجود در استان بوشهر باید این استان در مباحث پرونده الکترونیک سلامت، نظام ارجاع، پزشکی خانواده و به ویژه بهداشت دهان و دندان و حذف پوسیدگی دندان دانش آموزان پیشرو باشد.

خبر جدید  افزایش اشتغال با رونق تولید/ بسیج ملی در تولید تشکیل شود

معاون بهداشت وزارت بهداشت در این سفر از مرکز خدمات جامع سلامت شبانهروزی شهری دالکی بازدید کرد و از نزدیک در جریان ارائه خدمات واحدهای مختلف این مرکز در تعطیلات نوروز قرار گرفت.

رئیسی همچنین نحوه ارائه خدمات مراقبین سلامت مرکز خدمات جامع سلامت شبانهروزی شهری دالکی و ثبت فعالیتهای آنان را در سامانه یکپارچه بهداشت مورد بررسی قرار داد و سپس ضمن بازدید از صنوف حساس در شهر دالکی، یک رستوران را مورد بازرسی بهداشتی قرار داد.

خبر جدید  شتاب در روند رشد کشور با مدیریت اندیشمندان دانشگاهی

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۰۴۶/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب