4:28:48 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری برنامه‌های سند تحول بنیادین در آموزشکده‌ها و مدارس سما
پیگیری برنامه‌های سند تحول بنیادین در آموزشکده‌ها و مدارس سما
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام سیدوحید معتمدی ظهر امروز در جلسه ارزیابی فرهنگی مدیران مدارس، خواستار تحول در نظام آموزشی بر مبنای سند تحول بنیادینآموزش و پرورش شد و اظهار کرد: برنامه سند تحول باید در آموزشکدهها و مدارس سما پیگیری شود. وی اضافه کرد: از ۲۳ جلسهشورای سیاستگذاری دانشگاه آزاد اسلامی […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام سیدوحید معتمدی ظهر امروز در جلسه ارزیابی فرهنگی مدیران مدارس، خواستار تحول در نظام آموزشی بر مبنای سند تحول بنیادینآموزش و پرورش شد و اظهار کرد: برنامه سند تحول باید در آموزشکدهها و مدارس سما پیگیری شود.

وی اضافه کرد: از ۲۳ جلسهشورای سیاستگذاری دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دکتر ولایتی،دکتر طهرانچی و سایر اعضابرگزار شد، ۱۹ جلسه آن مربوط به بحث مدارس و آموزشکدههای سما بوده و اهمیت ویژهای به مدارس و آموزشکدههای سما داده شده است.

خبر جدید  تربیت نیروی انسانی بر مدار اخلاق الهی نیاز جهان است

معاون فرهنگی و دانشجویی سازمان سمابا تأکید بر اینکه تحول باید از مدرسه آغاز شود، تصریح کرد: کسانی که میتوانند در مدارس تحول ایجاد کنند، مدیران مدارس هستند و در تربیت فرزندان مهاجمبارآوردن اصل است؛ نه مدافع.

معاون آموزشهای عمومی و مهارتی سمای واحد بوشهر نیز در این جلسه بیان کرد: سعی کنیم تربیت را مدنظر قرار دهیم و امیدوارمسند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای ما راهگشا باشد و به اهداف فرهنگی و آموزشی مدنظر برسیم و سما را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

خبر جدید  700 استاد دانشگاه در اردوی راهیان نور دریایی حضور دارند

باقر کریمی یادآور شد:ارتباط تنگاتنگی بین سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به وجود آمده است و باید از ظرفیتهای موجود استفاده کنیم.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب