13:30:02 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهارمین شب شعر طنز «خنده زنان» در بوشهر برگزار شد
چهارمین شب شعر طنز «خنده زنان» در بوشهر برگزار شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، چهارمین شب شعر طنز «خنده زنان» با حضور بانوان شاعر طنزپرداز استان بوشهر، مسئولان دانشگاه، استادان، دانشجویان و جمعی از علاقهمندان ادبیات با هدف شناسایی و معرفی بانوان طنزپرداز برگزار شد. رئيس اداره امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه خوشبختانه شب شعر […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، چهارمین شب شعر طنز «خنده زنان» با حضور بانوان شاعر طنزپرداز استان بوشهر، مسئولان دانشگاه، استادان، دانشجویان و جمعی از علاقهمندان ادبیات با هدف شناسایی و معرفی بانوان طنزپرداز برگزار شد.

رئيس اداره امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه خوشبختانه شب شعر طنز «خنده زنان» با تلاش و جدیت برگزارکنندگان، حمایت دانشگاه و استقبال علاقهمندان به شعر به چهارمین دوره خود رسید، گفت: بحمدالله هرسال شاهد رشد کیفی آثار و افزایش تعداد شعرای شرکتکننده در این شب شعر هستیم.

خبر جدید  تأثیرگذاری حکومت اسلامی بر موضوع حجاب با رعایت عدالت

انسیه ماهینی بهرهگیری از ادبیات رااز راهکارهای مؤثر مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و اظهار کرد: شعر تأثیرگذارترین راه اشاعه آموزههای دینی، اسلامی و ایرانی برای هدایت و ارشاد جوانان است.

وی با بیان اینکه برای رشد فرهنگ در جامعه باید از تمامظرفیتهای موجود بهره گرفت، عنوان کرد: شعر و ادبیات یکی از جذابترین این ظرفیتهاست؛ چراکه اثرگذاری شخصیتهای برجسته مانند شاعران و استفاده از ابزارهای هنری و ادبی میتواند اتفاقات مؤثری در این حوزه را رقم زند.

ماهینی افزود: مفاهیم ارزشی مانند دستاوردهای انقلاب اسلامی، مسئولیتپذیری اجتماعی، نگاه کاوشگرانه و مدبرانه به جامعه ونفی خشونترا میتوان با کلامی اثرگذار و دلنشین به ذهن و ضمیر مخاطب ارائه کرد.

خبر جدید  امنیت جامعه مرهون خون پاک شهیدان است

به گزارش آنا، استاد سیداسماعیل بهزادی شاعر پیشکسوت و طنزپرداز مطرح استان بوشهر و محمد تابناک برگزیده جشنواره طنز استان میهمان ویژه این برنامه مفرح فرهنگی بودند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب