4:41:21 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه دانشگاه آزاد اوز تجهیز می‌شود
کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه دانشگاه آزاد اوز تجهیز می‌شود
عبدالعزیز خضری در گفتگو با خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا در تشریح برنامههای سال جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز اظهار کرد:کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه عمومی دانشگاه با نامخیّران محمدعلی و فاطمهنسا وطنپور و محمد نامی تجهیز میشود. وی افزود: برای تجهیز کارگاه مکانیک، محمد نامی نایب رئیس هیئت امنای مردمی دانشگاه آزاد اسلامی […]

عبدالعزیز خضری در گفتگو با خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا در تشریح برنامههای سال جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز اظهار کرد:کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه عمومی دانشگاه با نامخیّران محمدعلی و فاطمهنسا وطنپور و محمد نامی تجهیز میشود.

وی افزود: برای تجهیز کارگاه مکانیک، محمد نامی نایب رئیس هیئت امنای مردمی دانشگاه آزاد اسلامی اوز دفتر دبی، معادل یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تجهیزات به دانشگاه اهدا کرد که برای استفاده دانشجویان در حال آمادهشدن است.

خبر جدید  امنیت جامعه مرهون خون پاک شهیدان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوزبا بیان اینکه در بخش عمرانی، تکمیل سردر و آغاز عملیات خیابان طبیعت و گسترش بوستان جنگلی برای ایجاد تفرجگاه و حرکت به سمت درآمد غیرشهریهای در فهرست برنامهها قرار دارد،خاطرنشان کرد: با هماندیشی شورای پژوهشی فرهنگی و باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه، ایدههای مختلفی مطرح شده که در راستای عملیاتیکردن آنها با همکاری کارکنان، استادان و دانشجویان اقدام میشود.

خبر جدید  تشریح اهمیت منابع طبیعی در آیات و روایات

خضری از ساخت خیابان طبیعت خبر داد و افزود: با مشارکت هیئت امنای مردمی و نیکوکاران در نظر داریم، خیابان طبیعت به عرض هشت و طول ۲۵۰ متر با چشماندازی زیبا ساخته شود تا زمینه استقبال مردم و مشارکت برای سرمایهگذاری در بخش زودبازده کشاورزی بیشتر شود.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  مخاطبان عمده بیانیه گام دوم انقلاب مردم و دانشگاهیان هستند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب