4:41:21 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه دانشگاه آزاد اوز تجهیز می‌شود
کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه دانشگاه آزاد اوز تجهیز می‌شود
عبدالعزیز خضری در گفتگو با خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا در تشریح برنامههای سال جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز اظهار کرد:کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه عمومی دانشگاه با نامخیّران محمدعلی و فاطمهنسا وطنپور و محمد نامی تجهیز میشود. وی افزود: برای تجهیز کارگاه مکانیک، محمد نامی نایب رئیس هیئت امنای مردمی دانشگاه آزاد اسلامی […]

عبدالعزیز خضری در گفتگو با خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا در تشریح برنامههای سال جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز اظهار کرد:کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه عمومی دانشگاه با نامخیّران محمدعلی و فاطمهنسا وطنپور و محمد نامی تجهیز میشود.

وی افزود: برای تجهیز کارگاه مکانیک، محمد نامی نایب رئیس هیئت امنای مردمی دانشگاه آزاد اسلامی اوز دفتر دبی، معادل یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تجهیزات به دانشگاه اهدا کرد که برای استفاده دانشجویان در حال آمادهشدن است.

خبر جدید  دعوتی از جنس حضور و حماسه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوزبا بیان اینکه در بخش عمرانی، تکمیل سردر و آغاز عملیات خیابان طبیعت و گسترش بوستان جنگلی برای ایجاد تفرجگاه و حرکت به سمت درآمد غیرشهریهای در فهرست برنامهها قرار دارد،خاطرنشان کرد: با هماندیشی شورای پژوهشی فرهنگی و باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه، ایدههای مختلفی مطرح شده که در راستای عملیاتیکردن آنها با همکاری کارکنان، استادان و دانشجویان اقدام میشود.

خبر جدید  توفان در خلیج‌فارس/ هشدار به مسافران جزایر استان‌های جنوبی

خضری از ساخت خیابان طبیعت خبر داد و افزود: با مشارکت هیئت امنای مردمی و نیکوکاران در نظر داریم، خیابان طبیعت به عرض هشت و طول ۲۵۰ متر با چشماندازی زیبا ساخته شود تا زمینه استقبال مردم و مشارکت برای سرمایهگذاری در بخش زودبازده کشاورزی بیشتر شود.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  لزوم انجام حرکت‌های برجسته فرهنگی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب