5:04:23 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگروه کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی در بوشهر تشکیل شد
کارگروه کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی در بوشهر تشکیل شد
بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: نخستین کارگروه تخصصی کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی این استان با هدف بررسی و رفع مشکلات این حوزه تشکیل شد.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز دوشنبه در نشست نخستین کارگروه تخصصی کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی استان بوشهر افزود: با توجه به افزایش فعالیت در فضای اینترنتی اختلافاتی هم ایجاد می‌شود که صیانت از ارزش‌های اسلامی و انقلابی در این عرصه مورد توجه قرار دارد.
وی بیان کرد: با تشکیل کارگروه تخصصی کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باید مشکلات، شکایت ها و اختلاف های خود را در این کارگروه مطرح و رفع کنند.
گراوند تاکید کرد: هر کدام از دستگاه‌های دولتی که قصد شکایت از متصدیان کسب و کار و کارآفرینان کسب و کارهای مجازی دارند باید موضوع را در قالب درخواست شکایت برای طرح و بررسی در کارگروه مطرح کنند.
وی اظهار کرد: حوزه فضای مجازی در رونق کسب و کار و اشتغال می‌تواند اثرگذار باشد به گونه‌ای که با استفاده از این ظرفیت در استان بوشهر در حوزه گردشگری توریست‌هایی از اروپا به روستای فقیه حسنان دشتی دعوت شدند.
گراوند گفت: در راستای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اگر این شرکت ها با مشکل و یا موانعی روبه رو شدند باید بر اساس نگاه عالمانه از ضایع شدن حقوق آنان جلوگیری شود.
وی تاکید کرد: باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کار فضای مجازی در راستای فعالیت بخش قانونی بیشتر استفاده شود.
۷۲۱۲/۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  185 میلیون متر مکعب روان آب وارد رودخانه‌های بوشهر شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب