آفتاب بوشهر » کار فرهنگی باید از مدارس شروع شود‎
۲:۴۶:۲۵ - چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کار فرهنگی باید از مدارس شروع شود‎
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، باقر کریمی عصر امروز در کارگروه مدیران مدارس سمای بوشهر که در مجتمع آموزشی پسرانه سما برگزار شد، اظهار کرد:بر اساس سند تحول و قرار دادن مدارس سما در تراز انقلاب، کار فرهنگی باید از مدارس شروع شود. وی گفت: مدارس سمای بوشهر وضعیت بسیار مناسبی نسبت به […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، باقر کریمی عصر امروز در کارگروه مدیران مدارس سمای بوشهر که در مجتمع آموزشی پسرانه سما برگزار شد، اظهار کرد:بر اساس سند تحول و قرار دادن مدارس سما در تراز انقلاب، کار فرهنگی باید از مدارس شروع شود.

وی گفت: مدارس سمای بوشهر وضعیت بسیار مناسبی نسبت به سایر مدارس سما در کشور دارند وامکانات خوبی از دانشگاه گرفته شده، بطوریکه طبق آمار اعلام شده در سازمان، در زمینه توسعه و راهاندازی مدارس حائز رتبه سوم کشور شدیم واین موفقیت با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهربهدست آمده است.

معاون آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر خاطرنشان کرد:بحث اصلی ما طبق جلسهای که با حضور معاون آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان سما برگزار شد، سند تغییر و تحول در آموزش و پرورش استو طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بحث اصلی جامعه، مسئله فرهنگی است کهاگرراهکاری برای مشکلات فرهنگی اندیشیده شودبخش قابل توجهی از مشکلات جامعه برطرف میشود.

کریمی با بیان اینکه بر اساس سند تحول و قرار دادن مدارس سما در تراز انقلاب افزود: مدیر باید در زمینه فرهنگیتوانمند و توانا باشد و با قدرتکار کند و دانشآموزان را براساسمؤلفههای توانگری و مولد بودن تربیت کند وبرای رسیدن به این مهم، باید ابتدا امکانات و زیرساخت ها را فراهم کرد.

وی افزود: برای رسیدن به این اهدافباید جلسههای مشاوره برای دانشآموزان و اولیای آنانبرگزار ونگاهمان را به مسائل عوض کنیم و دیدگاهمان را به مسائل تربیتی سوق دهیم.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب