21:55:57 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کانون‌های دانشجویی نقطه قوت برنامه‌های فرهنگی اجتماعی هستند
کانون‌های دانشجویی نقطه قوت برنامه‌های فرهنگی اجتماعی هستند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه اگر بهدنبال کار اثرگذار فرهنگی در دانشگاه هستیم، باید شرایط دانشجویان را درک کنیم، اظهار کرد: گام نخست در این راه، احترام حداکثری به دانشجویان و مهیا کردن بستر شکوفایی آنان است. […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه اگر بهدنبال کار اثرگذار فرهنگی در دانشگاه هستیم، باید شرایط دانشجویان را درک کنیم، اظهار کرد: گام نخست در این راه، احترام حداکثری به دانشجویان و مهیا کردن بستر شکوفایی آنان است.

وی با تأکید بر اینکه برخوردهای فیزیکی و جبری در مسائل فرهنگی اثر مثبت نخواهد داشت، تصریح کرد: اگر برنامههای فرهنگی معطوف به تعالی دانشجویان و تعامل سازنده با آنان شود، سبب استقبال، جذب و همکاری آنان در اجرای برنامهها خواهد شد.

خبر جدید  آشکارسازی ظرفیت‌های خفته دانشگاه برای برتری در رقابت‌ علمی کشور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: پیشگیری، نظارت و جلوگیری از وقوع اعمال نامناسب فرهنگی بسیار سادهتر و اثرگذارتر از برخورد و مقابله است.

عبداللهی با بیان اینکه کمیت و کیفیت برنامهها و فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه از وضعیت مطلوبی برخوردار است، بیان کرد: باید تلاش کرد تا با استفاده از فعالیتهای فرهنگی، علاوه بر حل مشکلات دروندانشگاهی، آثار مفید آن را به سطح جامعه گسترش داد.

خبر جدید  تأثیرگذاری حکومت اسلامی بر موضوع حجاب با رعایت عدالت

وی یادآور شد: تحرکات بسیاری مناسبی در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر آغاز شدهکه بخش مهم آن فعالیت کانونهای دانشجویی است؛ چراکه کانونهای دانشجویی نقطه قوت برنامههای فرهنگیاجتماعی هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر،دانشجو را عنصر فعال، کنشگر و سازنده واقعی در جامعه و کشور دانست و تأکید کرد: وظیفه ما در فعالیتهای فرهنگی ایجاد بستر مناسب است تا فضای کار و ابتکار عمل در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

خبر جدید  جشنواره فرهنگی و هنری قرآنی نقش بسزایی در اثرگذاری مفاهیم دارد

عبداللهی با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری الگویی تمامعیار علمی و فرهنگی است، یادآور شد: ایشان در همه زمینهها و عرصهها صاحبنظر هستند و باید از سیره ایشان نهایت بهره را برد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: کانون‌های دانشجویی نقطه قوت برنامه‌های فرهنگی اجتماعی هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب