19:50:50 - چهارشنبه 3 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف ۶۵ تن مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در شهرستان دیّر
کشف ۶۵ تن مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در شهرستان دیّر
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از وبدای بوشهر، احمد آخوندی با تأکید بر اهمیت نقش کارشناسان بهداشت محیط در حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه، اظهارکرد: اقدامات بهموقع کارشناسان بهداشت محیط شهرستان دیّر دربازدیدهای روزانهموجب کشف و معدوم ۶۵ تن مواد غذایی فاسد در سال گذشته شد و کشف این حجم از مواد غذایی […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از وبدای بوشهر، احمد آخوندی با تأکید بر اهمیت نقش کارشناسان بهداشت محیط در حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه، اظهارکرد: اقدامات بهموقع کارشناسان بهداشت محیط شهرستان دیّر دربازدیدهای روزانهموجب کشف و معدوم ۶۵ تن مواد غذایی فاسد در سال گذشته شد و کشف این حجم از مواد غذایی فاسد و جلوگیری از توزیع آن، نقش بهسزایی در حفظ سلامت عموم مردم داشته است.

خبر جدید  روحانی به بوشهر سفر می‌کند

وی افزود: در سال ۹۷، بیش از ۱۰هزار و ۵۰۰ بازرسی توسط کارشناسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی صورت پذیرفت که درنتیجه این بازرسیها ۶۵ هزار و ۵۵۰ کیلوگرم مواد غذایی اعم از مواد غذایی فاسد، تاریخمصرف گذشته و فاقد مجوزهای لازم از وزارت بهداشت کشف و معدوم شد.

خبر جدید  خدمات‌دهی مناسبی به مسافران نوروزی در استان بوشهر انجام می‌شود

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر افزود: در همین مدت نیز هزار و ۲۴۰ مرتبه نمونهبرداری از مواد غذایی انجامشدهکه پس از انجام آزمایشهای مربوطه تعداد ۱۱۲ مورد آن غیرقابلمصرف انسانی تشخیص داده شد.

آخوندی با تأکید بر اهمیت سلامت مواد غذایی گفت: تعداد ۸۹ واحد صنفی متخلف نیز در سال گذشته به مراجع قضایی معرفی که پس از طی مراحل قانونی ۱۷ واحد پلمپ شد.

خبر جدید  وحدت پدیده بوشهر سال جدید را با برد آغاز کرد

وی در خصوص بیشترین اقلام جمعآوریشده، افزود: بیشترین اقلام جمعآوریشده شامل رب گوجهفرنگی، کیک، لبنیات، آلوچه و لواشک، آبمیوههای غیربهداشتی و پفک بوده ونداشتن شرایط مناسب نگهداری و نداشتن مشخصات بهداشتی و تاریخ انقضایمصرف از عمده دلایل توقیف و معدومسازی اجناس کشفشده بود.

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب