19:55:18 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گازرسانی به جزیره شیف و نیروگاه اتمی بوشهر از زیر بستر دریا
گازرسانی به جزیره شیف و نیروگاه اتمی بوشهر از زیر بستر دریا
بوشهر – پروژه گازرسانی به جزیره شیف استان بوشهر با عبور خط لوله از زیر بستر دریا به روش HDD برای نخستین بار در صنعت گاز کشور انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هم‌زمان با سفر دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری به استان بوشهر به‌منظور بهره‌برداری رسمی از پروژه‌های ملی و گازی کشور و نیز افتتاح طرح‌های توسعه فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی در عسلویه، پروژه گازرسانی به جزیره شیف با عبور خط لوله از زیر بستر دریا به روش HDD نیز که برای نخستین بار در صنعت گاز کشور اجرا شده است با دستور رئیس جمهوری به صورت ارتباط ویدئو کنفرانس بهره‌برداری می‌شود.

خبر جدید  تولید جلبک و کشت گیاهان دریایی در استان بوشهر گسترش یابد

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: گازرسانی به جزیره شیف در استان بوشهر، طرح گازرسانی به کمپ صدف و مروارید نیروگاه اتمی بوشهر نیز همزمان با سفر دکتر روحانی به بوشهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

سعید مؤمنی با بیان اینکه هزینه گازرسانی به پروژه‌های یاد شده را حدود ۱۱ میلیارد تومان اعلام کرد گفت: با بهره‌برداری از این طرح‌ها، بیش از یک هزار و ۸۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

خبر جدید  فضای مطلوبی برای حضور مسافران نوروزی در گناوه فراهم شود

وی تاکید کرد: خط لوله انتقال گاز به جزیره شیف ۲.۵ کیلومتر است

مؤمنی با بیان اینکه برای گازرسانی به این جزیره و کمپ صدف و مروارید نیروگاه اتمی استان بوشهر، ۲۱ کیلومتر خط تغذیه، بیش از ۲۵ کیلومتر شبکه به همراه یک ایستگاه تقلیل فشار TBS نیز در مدت هفت ماه ساخته گفت: این پروژه‌ها آماده بهره‌برداری است.

خبر جدید  روند سرمایه گذاری در شهرستان دشتی شتاب بیشتری بگیرد

جزیره شیف در ۱۲ کیلومتری شمال غربی شهرستان بوشهر، جزیره‌ای ماسه‌ای در شمال بندر بوشهر است. این جزیره از سال ۱۳۸۸ با احداث جاده از جزیره صدرا به خشکی راه دارد.

کد خبر ۴۵۶۹۵۶۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب