12:04:26 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گرامیداشت روز ملی خلیج فارس رسالتی همگانی است
گرامیداشت روز ملی خلیج فارس رسالتی همگانی است
بوشهر-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: گرامیداشت روز ملی خلیج فارس به واسطه اهمیت فراوانی که دارد وظیفه ای همگانی است.

به گزارش ایرنا، فاطمه کرم پور روز دوشنبه درنشست بزرگداشت روز ملی خلیج فارس دربوشهر افزود: در این زمینه برنامه های بزرگداشت روز ملی خلیج فارس در طول سال باید به مناسبت های مختلف برگزار شود تا اشاعه این روز مهم در جامعه گسترش یابد.
وی بیان کرد: استان بوشهر به دلیل دارا بودن بیشترین مرز آبی با خلیج فارس باید ویژه برنامه های آن در خور شان این رویداد ملی باشد.
کرم پور ادامه داد: علاوه بر ترویج و گسترش نام اصیل خلیج فارس باید ارزش و منزلت این مهم نزد ایرانیان به جامعه شناخته شود.
وی اظهارداشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به عنوان دبیرخانه بزرگداشت این مناسبت در بوشهر معرفی شده که باید با هم افزایی سایر دستگاه ها برنامه های مختلفی در این زمینه اجرایی شود.
در این نشست فریما بوشهری به عنوان مدیر اجرایی بزرگداشت روز ملی خلیج فارس منصوب شد.
دهم اردیبهشت ماه که هم زمان با سالروز آزاد سازی جزیره هرمز از استعمار پرتغال است به نام روز ملی خلیج فارس نامگذاری شده بر همین اساس دبیرخانه دائمی این جشنواره به دلیل قرابت تاریخی و مرکزیت فرهنگی در بندرعباس واقع شده و سایر استان ها نیز مشارکت فعال دارند.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  تماشای دیدار شاهین بوشهر و کارون خرمشهر رایگان شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب