13:22:07 - یکشنبه 19 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گرد و خاک تا فردا مهمان بوشهری هاست
گرد و خاک تا فردا مهمان بوشهری هاست
بوشهر- یرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: گرد و خاک حاکم بر جو این استان با تمرکز بیشتر بر بوشهر و دیلم تا روز دوشنبه در این استان تداوم دارد.

پیام مساعدی روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: منشا این گرد و خاک ها داخل استان و به دلیل وزش بادهای جنوبی روی دریا است.
وی بیان کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم وزش تندبادهای لحظه ای به همراه گردوخاک، گاهی رگبارهای پراکنده باران و رعد و برق در برخی نقاط استان بویژه مناطق مرتفع است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری گاهی غبار محلی و در ساعاتی از روز بویژه بعد از ظهر تا شب در برخی نقاط استان و گاهی روی دریا همراه با وزش باد، رشد ابر و احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی پیش بینی شده است.
مساعدی اضافه کرد: دراین مدت جهت وزش باد بطور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ و در هنگام ناپایداری در برخی نقاط استان بطور لحظه ای بیش از ۴۰کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتی متر گاهی تا ۱۲۰ و در سواحل جنوبی در بعد از ظهر گاهی تا ۱۵۰ سانتی متر پیش بینی می شود.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ۰۲:۲۰ دقیقه بامداد، مد اول۰۸:۵۱، جزر دوم ۱۶:۰۵ و مد دوم ۲۲:۱۲ خواهد بود.
۶۰۴۳/۷۲۱۲

خبر جدید  عصر شعر محلی استان بوشهر درخورموج برگزار شد


منبع :: گرد و خاک تا فردا مهمان بوشهری هاست

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب