4:07:32 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گشت‌های ویژه رمضان در سطح بازار شهرستان گناوه فعال شود
گشت‌های ویژه رمضان در سطح بازار شهرستان گناوه فعال شود
گناوه – فرماندار گناوه گفت: در ایام ماه مبارک رمضان گشت‌های ویژه رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار شهرستان گناوه فعال و و نظار ت و بازرسی‌ها در این ماه افزایش یابد .

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاک نژاد عصر دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان گناوه اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان تهیه اقلام و ملزومات مورد نیاز و اشباع بازار از کالاهای اساسی و دسترسی آسان مردم به کالاهای موردنیاز از ضروریات است که باید در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرار گیرد.

پاک نژاد اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان گشت‌های ویژه رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار شهرستان گناوه فعال و در دستور کار اعضا قرار گیرد و نظارت و بازرسی‌ها در این ماه افزایش و نظارت کافی در این ایام بر بازار صورت گیرد.

خبر جدید  برنامه‌های اوقات فراغت در شهرستان گناوه کیفی‌سازی شود

فرماندار گناوه یادآور شد: نظارت کافی و کامل بر بهداشت شیرینی‌پزیها و رستوران‌ها صورت گیرد و علاوه بر بازدید از شیرینی‌پزیها، بر رستوران‌ها نیز هم از نظر داشتن مجوزها و پروانه‌ها کسب و رعایت بهداشت بازدید و کسانی که موارد را رعایت می‌کنند تشویق و با متخلفان بر اساس قانون برخورد شود.

وی پیرامون توزیع کالاهای اساسی در شهرستان گفت: در توزیع کالاهای اساسی در بازار شهرستان هیچ گونه حواله‌ای صادر نشود و بخصوص صنعت و معدن و تجارت و جهاد کشاورزی دقت کافی در این زمینه داشته باشند.

فرماندار گناوه گفت: توزیع کالاهای اساسی در شهرستان گناوه علاوه بر شهرها در روستاهای این شهرستان هم صورت می‌گیرد و باعث رضایتمندی بیشتر در میان مردم شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

خبر جدید  سمینار فنی و عملی کاراته شوتوکان استان بوشهر برگزار شد

وی گفت: از موارد بسیار خوب در زمینه تنظیم بازار شهرستان گناوه تعامل و همکاری بسیار خوب جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت است که جای تقدیر دارد.

پاک نژاد تصریح کرد: دریافت کنندگان وام و تسهیلات اشتغال‌زایی انتظار حمایت دارند و ما باید با خرید محصولات آنها که قابل استفاده در شهرستان است در توزیع و تولید از آنها حمایت کنیم که لازم است با بازدید کامل و تشکیل نشست با آنها در این مورد کار شود.

خبر جدید  سمن‌ها در افزایش مشارکت‌های اجتماعی نقش مهمی دارند

وی با اشاره به عرضه قلیان در برخی از واحدهای صنفی گفت: بررسی این مورد در دستور کار اتاق اصناف با همکاری اماکن و بهداشت قرار گیرد و پس از بررسی و بازدید شبکه بهداشت با همکاری دستگاه‌های متولی اقدام به تعطیلی این واحدها کنید.

وی در در زمینه تذکرات داده شده به متخلفان از سوی بازرسان تنظیم بازار گفت: بعد از تذکرات شفاهی به متخلفان لازم است تذکرات کتبی داده و در پرونده آنها درج شود.

کد خبر ۴۶۰۳۹۰۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب