19:51:26 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰۳۹ واحد مسکن مهر استان بوشهر آماده افتتاح است
۱۰۳۹ واحد مسکن مهر استان بوشهر آماده افتتاح است
بوشهر – مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: هزار و ۳۹ واحد مسکن مهر استان بوشهر آماده افتتاح است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد رستمی بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر اظهار داشت: کل مسکن مهر استان بوشهر ۳۷ هزار و ۴۲۵ واحد بوده است که تاکنون ۳۱ هزار و ۱۱ واحد افتتاح شده است و هزار و ۳۹ واحد آماده افتتاح است.

وی اضافه کرد: دو هزار و ۱۹۷ واحد مجموع واحدهای مسکن مهر استان بوشهر است که باید تعیین تکلیف شود که در سال آینده پرونده مسکن مهر استان بوشهر بسته شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر ادامه داد: از این واحدها ۵۰۲ واحد مربوط به تعاونی‌ها است که تعاونی جوانان خورموج مشکل قانونی دارد و مجموعه ۱۲۶ واحدی راه و شهرسازی کامل می‌شود.

وی بیان کرد: درمجموع ۳۴۴ واحد سه‌گانه وجود دارد که در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر تکمیل می‌شود و تعدادی از واحدها هم بحث خودمالکی‌ها است که کامل می‌شود. در خورموج و گناوه هم طرح‌ها تکمیل می‌شود. ۴۹۸ واحد فاقد متقاضی در استان بوشهر وجود دارد.

خبر جدید  همایش مجازی «با ماسک لبخند بزن بوشهر» برگزار می‌شود

رستمی افزود: مجتمع ۳۱۲ واحدی ولایت بوشهر با مشکل زیرساخت‌ها روبرو است که برای دریافت انشعابات مشکل دارند و دستگاه‌های خدمات‌رسانی امکان ارائه انشعاب به قیمت گذشته را ندارند. شبکه آب و فاضلاب کار شده ولی شبکه برق اجرا نشده است.

وی تصریح کرد: در مسکن مهر ۶۶۰ واحدی بوشهر شبکه فاضلاب اجرا شده است ولی در زمینه پمپاژ مشکل دارد. در این مجموعه ۵۱۶ واحد تکمیل شده و حدود ۴۰۰ خانوار در این منطقه ساکن شده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد: مسکن ۲۰۲ واحدی گناوه شبکه آب و فاضلاب انجام شده است و نیاز است که مشکل پمپاژ حل شود. در گناوه تقریباً مشکلی نداریم فقط مشکل گاز و برق مربوط به یک مجموعه ۹ واحدی است که باید حل شود.

خبر جدید  برگزاری همایش یادبود شهدای مدافع سلامت

وی خاطرنشان کرد: در برازجان مجتمع ۸۰ واحدی مسکن مهر آماده بهره‌برداری است و فقط باید کنتور آب راه‌اندازی شود.

رستمی خواستار همکاری شهرداری‌ها در اجرای فضای سبز مسکن مهر شد.

حمیدرضا پناه مدیرکل تعاون استان بوشهر نیز گفت: در زمینه ۳۶ واحدی خورموج چندین سال درگیری بین اعضا و هیئت‌مدیره تعاونی وجود دارد که نسبت به هیئت مدیره جدید اقدام شد و پرونده در دستگاه قضائی در حال اجرا است و هنوز رأی صادر نشده است.

خبر جدید  روند تکمیل پروژه‌های عمرانی جنوب استان بوشهر مطلوب است

مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر نیز اظهار داشت: برای رفع مشکلات مربوط بیمه واحدهای تعاونی مسکن مهر تلاش گسترده‌ای داریم و با یک وحدت رویه تلاش می‌شود که مشکلات رفع شود.

عبدالله نادری فرماندار دشتی نیز گفت: در ۴۳۰ واحدی خورموج مردم پول را پرداخت کرده‌اند و ۳۰ نفر با مشکل روبرو هستند. خانه به دو نفر داده شده است و مردم بلاتکلیف هستند.

وی افزود: مجتمع ۳۶ واحدی جوانان خورموج نیز هر نفر ۱۲ میلیون تومان پرداخت کرده است ولای بلاتکلیف است که ۳۶ درصد پیشرفت دارد و پیشنهاد می‌شود زمین به این افراد واگذار شود که خودشان برای ساخت اقدام کنند.

کد خبر ۴۵۶۵۳۷۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب