19:41:10 - پنج‌شنبه 28 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۱۷ هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان استان بوشهر پذیرش شدند
۱۱۷ هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان استان بوشهر پذیرش شدند
بوشهر – معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۱۱۷ هزار مسافر نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان استان بوشهر پذیرش شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا طراوت ظهر پنجشنبه در بازدید از مدارس طرح اسکان شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه تا پایان روز چهارشنبه ۷ فروردین ۱۱۷ هزار و ۸۱۸ مسافر در اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده‌اند اظهار داشت: این تعداد مسافر در قالب ۳۲ هزار و ۷۲۷ خانوار بوده است.

طراوت افزود: از این تعداد مسافر پذیرش شده در استان، ۱۰۶ هزار و ۸۸۳ مسافر فرهنگی در قالب ۲۹ هزار و ۶۰ خانوار است و همچنین ۸ هزار و ۶۴۲ مسافر در قالب ۲ هزار و ۳۹۵ خانوار آن نیز غیرفرهنگی هستند.

خبر جدید  چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهر تجلیل شدند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر نیز به اعلام جدیدترین آمار پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان موقت پرداخت و اظهار کرد: در پایان روز چهارشنبه ۷ فروردین ۲۷ هزار و ۴۷۶ نفر در قالب ۷ هزار و ۶۴۶ خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان شهرستان پذیرش شده‌اند.

مرتضی روان دوست ادامه داد: از این تعداد آمار، ۲۴ هزار و ۸۸۵ نفر فرهنگی در قالب ۶ هزار و ۹۱۸ خانوار آن در ستادهای اسکان شهرستان اقامت دارند.

وی افزود: آموزش و پرورش شهرستان بوشهر از همه قشرها میزبانی می‌کند و تاکنون ۲ هزار و ۵۹۱ نفر غیر فرهنگی در ستادهای اسکان فرهنگیان سطح شهرستان اقامت داده شدند.

خبر جدید  استان بوشهر مهیای میزبانی مسافران است/ آماده‌باش برای بارندگی

روان دوست با بیان اینکه تجهیزات و تعمیرات مدارس شهرستان بیش از ۸۰۰ میلیون ریال هزینه داشته است یادآور شد: هزینه ۱۵۰ میلیون ریالی مایع دستشویی، ۸۰ میلیون ریالی کیسه زباله و یکصد میلیون ریالی شستشوی فرش و پتوهای ستاد اسکان و ۴۷۰ میلیون ریالی تعمیر و تجهیز مدارس از هزینه‌های موجود است.

وی تصریح کرد: با وجود در اختیار قرار دادن تمامی مدارس و ستادها، مدارس شهر بوشهر پر شده‌اند و بعضی از مسافران در حیاط مدرسه چادرهای خود را برپا می‌کنند.
این مقام مسئول افزود: ۹۱۵ کلاس در ۱۰۰ مدرسه در سطح شهرستان برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است که ۸۱۰ کلاس در شهر بوشهر، ۱۰۵ کلاس هم در شهر چغادک و عالی شهر پذیرای مهمانان نوروزی می‌باشند.

خبر جدید  مخالفت سازمان لیگ با درخواست عبدالله ویسی

وی با بیان اینکه ۹۱۵ کلاس دارای شرایط خاص از لحاظ امکانات است گفت: ۲۷۷ کلاس در ۲۳ مدرسه دارای امکانات نوع «الف» و ۶۳۸ کلاس در ۷۷ مدرسه از امکانات نوع «ب» برخوردار است.

کد خبر ۴۵۷۷۴۹۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب