آفتاب بوشهر » ۱۵۰ ویژه برنامه هفته کارگر توسط بسیج کارگری بوشهر برگزار می‌شود
۳:۴۷:۲۵ - چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵۰ ویژه برنامه هفته کارگر توسط بسیج کارگری بوشهر برگزار می‌شود
فرمانده بسیج کارگری استان بوشهر گفت: در هفته گرامیداشت کار و کارگر از ۵ تا ۱۱ اردیبهشت ۱۵۰ ویژه برنامه در استان بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ علیرضا محمدی ظهر امروز در نشست بررسی برنامههای هفته کار و کارگر در استان بوشهر با بیان اینکه این هفته از ۵ تا ۱۱ اردیبهشت در استان برگزار میشود اظهار داشت: هر سال ۵ تا ۱۱ اردیبهشت با عنوان هفته بزرگداشت کار و کارگر نامگذاری شده است و در این هفته کارگران و خانوادههای آنان بیش از گذشته مورد تکریم و احترام قرار میگیرند.

وی، از اجرای ۱۵۰ ویژه برنامه در هفته کارگر استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه، بازدید از کارخانههای دارای بیشترین تعداد کارگر و برگزاری نشست نهضت روشنگری در جامعه کارگری از جمله این برنامههاست.

فرمانده بسیج کارگری استان بوشهر روز ۹ اردیبهشت را بزرگداشت بسیج کارگری دانست و گفت: به همین مناسبت برنامههای متنوع فرهنگی، ورزشی، علمی، آموزشی و هنری توسط سازمان بسیج کارگری استان و شهرستانهای تابعه برگزار میشود.

سرهنگ علیرضا محمدی دیدار با ائمه جمعه استان و شهرستانها را از جمله دیدارها در هفته کارگر دانست و تاکید کرد: در این روز تجلیل از خانواده معظم شهدا و کارگران نمونه و کارفرمایان، معلولان و بیماران کارگران برگزار میشود.

وی با بیان اینکه برنامه ویژهای در کارخانه سیمان دشتستان برگزار میشود گفت: ۹ اردیبهشت روز بسیج کارگری مراسمی با حضور فرمانده سپاه استان بوشهر، مسئولان لشکری و کشوری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر مسئولان در کارخانه سیمان دشتستان برگزار میشود.

فرمانده بسیج کارگری استان بوشهر ، عیادت از بیماران کارگر و برگزاری جشن بزرگ کارگری در واحدهای تولیدی و کارخانجات سطح استان بوشهر با همکاری نواحی و حوزههای مقاومت بسیج را از دیگر برنامههای این هفته دانست.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب