21:46:39 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۳ میلیارد ریال برای مددجویان اجاره نشین استان بوشهر پرداخت شد
۲۳ میلیارد ریال برای مددجویان اجاره نشین استان بوشهر پرداخت شد
بوشهر – مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال گذشته بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال اجاره و ودیعه مسکن به مددجویان نیازمند تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد لطفی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسکن از جمله مهمترین نیاز افراد جامعه است که می‌توان گفت بدون آن زندگی ممکن نیست، چرا که سرپناه نخستین نیاز برای ادامه زندگی است.

وی با بیان اینکه بسیاری از مددجویان با کمک کمیته امداد صاحب مسکن شدند گفت: بسیاری دیگر در منازل اجاره‌ای زندگی می‌کنند که تا ۲ سال آینده همه آنها صاحب مسکن می‌شوند.

خبر جدید  رفع بیکاری در استان بوشهر نیازمند توسعه مهارت‌آموزی جوانان است

لطفی خاطر نشان کرد با توجه به مشکلات اقتصادی امروز و شرایط تورمی جامعه، بسیاری از مددجویان توان پرداخت اجاره و ودیعه مسکن را ندارند و از همین رو کمیته امداد در سال گذشته برای بیش از هزار و ۸۸۰ خانوار مددجو اجاره و ودیعه مسکن پرداخت شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر افزود: بیش از ۲۳ میلیارد ریال تا پایان سال ۹۷ برای حمایت از مددجویان اجاره‌نشین در قالب کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن توسط کمیته امداد استان پرداخت شده است.

خبر جدید  اجرای برنامه های فرهنگی و هنری وحدت رویه دااشته باشند

لطفی خاطرنشان کرد: برای بیش از ۲۳۰ خانوار مددجو که فاقد مسکن بودند ۱۵ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال از وام قرض الحسنه ودیعه مسکن پرداخت شده است که باز پرداخت آن به صورت اقساط ۶۰ ماهه بوده است.

وی افزود: علاوه بر پرداخت وام ودیعه مسکن، بیش از ۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال اجاره بها برای بیش از هزار و ۵۵۰ خانوار به صورت بلاعوض پرداخت شده است.

خبر جدید  تقدیری‌های فراخوان آثار هنری «قدس آزاد» معرفی شدند

لطفی در پایان با بیان اینکه هزینه‌های مربوط به مسکن سهم بزرگی از سبد مخارج خانوارهای نیازمند شهری را به خود اختصاص داده‌است، گفت: کمک به تأمین مسکن و سرپناه مناسب برای نیازمندان، کمک به توانمندی و عزتمندی آن‌ها است.

کد خبر ۴۵۸۷۵۰۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب