21:04:11 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۶ درصد تسهیلات اشتغال استان بوشهر به بخش کشاورزی اختصاص یافت
۷۶ درصد تسهیلات اشتغال استان بوشهر به بخش کشاورزی اختصاص یافت
بوشهر – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: ۷۶ درصد تسهیلات اشتغال استان بوشهر به بخش کشاورزی اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا پناه ظهر یکشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: با تاکید استاندار بوشهر تلاش‌های خوبی برای توسعه اشتغال در مناطق روستایی استان بوشهر صورت گرفته است.

وی تقویت واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی استان بوشهر را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی استان بوشهر نیازمند ۹۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش هستند.

خبر جدید  فعالیت سیستم بارشی از فردا در شمال استان بوشهر کاهش می‌یابد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت به متقاضیان اشتغال بیان کرد: در استان بوشهر سال گذشته ۲۰۲ میلیارد تومان به چهار هزار نفر اختصاص یافت.

وی با اشاره به اینکه ۷۶ درصد از این تسهیلات مربوط به بخش کشاورزی بوده است، توسعه گلخانه‌ها را یکی از مهمترین اقدامات در حوزه اشتغال‌زایی بخش کشاورزی استان بوشهر دانست.

خبر جدید  کنگان رتبه نخست تسهیلات سفر استان بوشهر را کسب کرد

پناه با اشاره به پرداخت ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۸۲۷ طرح به متقاضیان خاطرنشان کرد: سه هزار و ۳۸۵ طرح اشتغال‌زایی به بانک‌ها ارسال شده که تاکنون هزار و ۸۹۹ طرح موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

وی از پرداخت ۱۹ میلیارد ریال به هزار و ۳۰۶ طرح اشتغال خانگی در استان خبر داد و گفت: ۳۶۷ نفر در طرح‌های کارورزی برای فعالیت حوزه اشتغال خانگی شرکت کرده‌اند.

کد خبر ۴۶۳۱۹۰۶


منبع :: ۷۶ درصد تسهیلات اشتغال استان بوشهر به بخش کشاورزی اختصاص یافت

خبر جدید  سرپرست پردیس دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر بوشهر منصوب شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب