20:14:38 - دوشنبه 1 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ فروردین نقطه عطف انقلاب اسلامی است
۱۲ فروردین نقطه عطف انقلاب اسلامی است
بوشهر-ایرنا- نماینده مردم استان بوشهر درمجلس خبرگان رهبری گفت: ۱۲ فروردین نقطه‌ عطفی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران است.

به ‌گزارش ایرنا، دفتر نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری روز دوشنبه به نقل از آیت ‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری اعلام کرد: این مهم که با تکیه بر مبانی دینی، اراده مردم و رهبری امام رقم خورد منجر به برچیده شدن بساط شوم سلطه ۲ هزار و ۵۰۰ ساله‌ شاهان بر ایران شد.
وی یادآورشد: مردم با شرکت در همه ‌پرسی و «آری» گفتن به جمهوری اسلامی پذیرفتند که در نظام سهم دارند و قوانینی منطبق با شریعت اسلامی را می‌خواهند.
حسینی همچنین با گرامیداشت تثبیت ۴۰ سال نظام جمهوری اسلامی اظهارداشت: این ۴۰ سال با همراهی مردم و با سربلندی و افتخار سپری شده است.
وی گفت: اینک گام دوم انقلاب آغاز و باتوجه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، وظیفه‌ مردم و بویژه جوانان مشخص شده که انتظار می رود با سربلندی و عبور از تمام موانع و سختی‌ها پشتوانه‌ محکمی برای نظام ایجاد شود.
حسینی بوشهری تاکید کرد: ۴۰ سال گذشته از عمر انقلاب یک تجربه برای بدخواهان بود که بدانند جمهوری اسلامی شکست‌ ناپذیر و در مسیر تحکیم حکومت اسلامی همواره ثابت ‌قدم است.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  خلیج فارس برای تردد دریانوردان نامساعد شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب