13:53:41 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲۷ زندانی جرایم غیرعمد در استان بوشهر نیازمند مساعدت هستند
۱۲۷ زندانی جرایم غیرعمد در استان بوشهر نیازمند مساعدت هستند
گناوه- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۱۲۷ زندانی جرایم مالی غیر عمد با بدهی بیش از ۲۲۰ میلیارد ریال در زندان های این استان بسر می برند که برای آزادی و بازگشت به خانواده نیازمند کمک و مساعدت مردم و خیران هستند.

سیداسماعیل موسوی روز سه شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور کمک به آزادسازی این تعداد از زندانیان جشن گل ریزان در نقاط مختلف استان بوشهر توسط این ستاد در ماه مبارک رمضان در دستور کار قرار گرفته است.
وی اظهارداشت: در این ارتباط برای کمک به آزادی ۱۰ زندانی جرایم غیر عمد گناوه که ۱۶ میلیارد ریال بدهی دارند جشن گلریزان برگزار شده و درسایر نقاط نیز انجام خواهد شد.
وی بیان کرد: مشارکت مقام معظم رهبری در این کار خیر و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد حجت را بر همگان تمام می‌کند.
موسوی افزود: مردم استان بوشهر بویژه خیران و مردم گناوه همواره در این کار خداپسندانه حضوری فعال دارند و در جشن گلریزان سال های گذشته زمینه آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را فراهم کردند.
مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر گفت: درصورتیکه برخی از خیران موفق به حضور در جشن‌های گل ریزان که در شهرستان‌ها در حال برگزاری است نشدند، می توانند به صورت کارت خودپرداز بانکی و یا حضور مستقیم به ستاد دیه استان واقع در مرکز مراجعه و کمک کنند.
وی یادآورشد: به منظور پرداخت بدهی زندانیان جرایم غیرعمد و آزادسازی آنان از طریق مختلف شامل کمک خیران، آورده زندانی، گذشت شاکیان و ستاد دیه تامین می شود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
۶۰۴۳/۶۱۶۴

خبر جدید  نرخ بیکاری در استان بوشهر یک درصد کاهش یافت


منبع :: ۱۲۷ زندانی جرایم غیرعمد در استان بوشهر نیازمند مساعدت هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب