20:28:19 - شنبه 23 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۲۲۳۷ مسافر نوروزی در مدرسه های استان بوشهر اسکان یافتند
۳۲۲۳۷ مسافر نوروزی در مدرسه های استان بوشهر اسکان یافتند
بوشهر- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون ۳۲هزار و ۲۳۷ نفر در قالب هشت هزار و ۶۸۳ خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان استان پذیرش و اسکان یافتند.

ناصرکرمی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد مسافر ۲۸ هزار و ۴۱ نفر در قالب ۷ هزار و ۷۹۰ خانوار فرهنگی و ۳هزار و ۲۱۷ نفر در قالب ۸۹۳ خانوار معادل ۱۰ درصد مسافران غیر فرهنگی هستند.
وی بیان کرد: بر این اساس، آمار اسکان نوروزی تاکنون به ۹۰ هزار و ۴۵۸ نفر روز می رسد.
کرمی یادآور شد: تا روز دوم فروردین شهرستان های بوشهر با ۹ هزار و ۹۸۹ مسافر، گناوه با ۶ هزار و ۷۵۹ ودیلم با ۵ هزار و ۴۰۸ مسافر به ترتیب پذیرای بیشترین مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان هستند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت مراکز اسکان فرهنگیان و مدارس شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم، برای خدمات رسانی به مسافران مجوز برپایی چادر در مدرسه ها گرفته شده است.
کرمی افزود: به دلیل ازدحام جمعیت و بضاعت آموزش و پرورش، امکانات محدودی در اختیار مسافران قرار گرفته است و تلاش می شود برای استفاده از شرایط مطلوب تر مسافران به سمت روستاهای همجوار
هدایت شوند.
وی ادامه داد: پذیرش مهمانان نوروزی در سال ۹۸ به ۲ صورت غیر حضوری از طریق اینترنت و حضوری انجام می شود که ۳۰ درصد پذیرش بصورت اینترنتی و مابقی به صورت حضوری انجام شده است.
کرمی افزود: گردشگران بر همین اساس می توانند برای پذیرش اینترنتی به سایت ستاد اسکان فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش به نشانی eskan.medu.ir مراجعه کنند و نسبت به رزرو محل اقامت خود اقدام نمایند.
امسال ۲هزار و ۹۶۶ کلاس درس در قالب ۳۹۳ مدرسه در استان بوشهر برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  روز قرآنی بوشهر برند کشور شده است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب