13:34:38 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به گزارش ایرنا، رئیس حوزه هنری استان بوشهر در این آیین گفت: نمایشگاه عکس آسیب های اجتماعی شامل ۲۲ اثر برگزیده از ۱۹ عکاس است که طی یک فراخوان استانی توسط موسسه پویش جمعه های عکاسی جوانان بوشهر و از بین ۴۰۵ اثر ارسالی از ۵۷ عکاس گردآوری شده است.امید پارسایی فر افزود: مجموعه تابلوهای […]

به گزارش ایرنا، رئیس حوزه هنری استان بوشهر در این آیین گفت: نمایشگاه عکس آسیب های اجتماعی شامل ۲۲ اثر برگزیده از ۱۹ عکاس است که طی یک فراخوان استانی توسط موسسه پویش جمعه های عکاسی جوانان بوشهر و از بین ۴۰۵ اثر ارسالی از ۵۷ عکاس گردآوری شده است.
امید پارسایی فر افزود: مجموعه تابلوهای نمایشگاه در ابعاد ۵۰ در ۷۰ و توسط عکاسان علی جهان آرا، علی بیژنی، حمیدرضا احمدی فرد، سارا رستمی، محسن زارعی، ارس زنگنه، مهدی قائدی، لیلا پورحسن زاده، محبوبه نظامی و مصیب مشتاق عکس برداری شده است.
وی ادامه داد: نرگس نصو، میلاد فروتن، ندا بحرانی، شیوا محمدی، فاطمه دوروند، مهرناز رحیمی، لعیا عمویی، مریم قیصری و زهره سیاسی نژاد دیگر عکاسانی هستند که آثار آنها در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.
پارسایی فر یادآورشد: این نمایشگاه از پنجم تا ششم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در نگارخانه سوره حوزه هنری استان بوشهر میزبان علاقه مندان است.
رئیس حوزه هنری استان بوشهر اظهار داشت: تمام عواید حاصل از فروش آثار نمایشگاه عکس آسیب های اجتماعی به سیل زدگان تعلق می گیرد.
پارسایی فر ادامه داد: حوزه هنری همواره از هنرمندان فعال در تولید آثار خود برای حل آسیب های اجتماعی حمایت می کند.
وی افزود: حوزه هنری استان بوشهر برنامه های متعددی را در رابطه با آسیب های اجتماعی در نظر دارد که این نمایشگاه که توسط مجموعه جمعه های عکاسی برگزار شده نقطه آغازی بر این برنامه ها است.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر نیز گفت: رمز موفقیتا مقابله با آسیب های اجتماعی شناسایی صحیح آنهاست.
عباس برزگر با اشاره به جسورانه و واقع گرایانه بودن عکس های این نمایشگاه اظهارداشت: این نمایشگاه در راستای طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی که به عنوان یکی از اولویت های دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر است برگزار شده است.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  یک میلیون و 100 مسکن مهر در دولت تدبیر و امید تحویل شده است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب