20:50:08 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۰۰ استاد دانشگاه در اردوی راهیان نور دریایی حضور دارند
۷۰۰ استاد دانشگاه در اردوی راهیان نور دریایی حضور دارند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، مهدی نکیسا در حاشیهاردوی راهیان نور دریایی استادان بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور بیان کرد: امسال اردوی راهیان نور دریایی اساتید بسیجی دانشگاههای کشور به صورت متمرکز در استان بوشهر برای دومین سال متوالی در حال برگزاریست. این اردو از تاریخ ۲۴ الی ۲۷ اسفند۹۷ […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، مهدی نکیسا در حاشیهاردوی راهیان نور دریایی استادان بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور بیان کرد: امسال اردوی راهیان نور دریایی اساتید بسیجی دانشگاههای کشور به صورت متمرکز در استان بوشهر برای دومین سال متوالی در حال برگزاریست. این اردو از تاریخ ۲۴ الی ۲۷ اسفند۹۷ در مجتمع آموزشی عالیشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار میشود.

خبر جدید  انقلاب اسلامی موجب رشد و شکوفایی دانشگاهیان شد

وی افزود: در این اردو که قریب به ۷۰۰ استاد دانشگاه از همه دانشگاهها و مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی به همراه خانواده حضور دارند، برنامههای متنوع فرهنگی در نظر گرفته شده است. اردوی امسال بسیج اساتید بهنام سردار شهید علیرضا ماهینی از فرماندهان دلیر دفاع مقدس استان بوشهر برگزار میشود.

خبر جدید  رونمایی از ستاد مرکزی راهیان نور بسیج اساتید شهید چمران

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور نیز با تبیین هدفگذاری این برنامه شاخص سازمان بسیج اساتید گفت: هدف از برگزاری اردوی بوشهردر واقع پیوند حوزه مقاومت و اقتدار است. جزیره خارگ و شخصیت رئیسعلی دلواری بهعنوان نمادی از عرصه مقاومت دیروز و نیروگاه اتمی بوشهر تصویری از اقتدار امروز جمهوری اسلامی است.

جلیل دارااعلام کرد: در این دوره از اردوها، استادان بسیجی علاوه بر بهرهمندی از برنامههای متنوع فرهنگیاز تأسیسات نفتی جزیره خارگ، نیروگاه هستهای بوشهر وموزه رئیسعلی دلواری و مکانهای سیاحتی استان بوشهر نیز بازدید خواهند کرد.

خبر جدید  جزئیات تشکیل شورای فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های بوشهر

انتهای پیام/۴۰۶۲/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب