3:54:39 - چهارشنبه 27 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۹۹۶۵ مسافردر مدرسه های استان بوشهر اسکان یافتند
۷۹۹۶۵ مسافردر مدرسه های استان بوشهر اسکان یافتند
بوشهر- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از ۲۸ اسفند تا کنون ۷۹هزار و ۹۶۵ مسافر نوروزی در قالب ۲۲ هزار و ۲۱۳ خانوار در مدرسه های این استان اسکان یافتند.

به گزارش ایرنا، ناصر کرمی سه شنبه شب در بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان گناوه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد ۷۲هزار و ۲۳۸ نفر در قالب ۲۰هزار و ۶۷ خانوار فرهنگی و مابقی غیرفرهنگی هستند.
وی بیان کرد: بر این اساس آمار اسکان مسافران نوروزی تاکنون به ۲۲۴ هزار و ۲۵۸ نفرروز می رسد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط جوی، اسکان هرچه بیشتر مسافران از اولویت های آموزش و پرورش استان است.
کرمی اضافه کرد: آموزش و پرورش استان بوشهر با پیگیری و نظارت بر تمامی ستادهای اسکان سعی بر رفاه حال گردشگران در بحث اسکان را دارد تا مسافران سفر خوبی در استان تجربه کنند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: تاکنون ۱۷ هزار و ۹۴۳ مسافر نوروزی در قالب پنج هزار و ۴۵ خانوار در مدرسه های این شهرستان اسکان یافتند.
اسکندر احمدی افزود: علاوه بر اماکن پیش بینی شده برای اسکان مسافران نوروزی، با توجه به ضرورت اسکان اضطراری تمام سالن های ورزشی سرپوشیده، نمازخانه مدرسه ها، سالن های امتحان و مسجدها در اختیار مهمانان نوروزی است.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  گازرسانی به جزیره شیف و نیروگاه اتمی بوشهر از زیر بستر دریا

گفتنی است مدیرکل آموزش و پرورش استان به صورت سرزده در شهرستان گناوه حضور یافت و نحوه خدمت رسانی ستاد اسکان این شهرستان را بررسی کرد.


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب