2:41:32 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸ پایگاه فرهنگی دربافت های ناکارآمد بوشهر فعال شد
۸ پایگاه فرهنگی دربافت های ناکارآمد بوشهر فعال شد
بوشهر- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت: براساس تفاهم نامه این سازمان با وزارت کشور هشت پایگاه فرهنگی اجتماعی در بافت های ناکارآمد این استان راه اندازی شده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی چهارشنبه در نشست کارگروه اجتماعی استانداری بوشهر افزود: هدف از راه اندازی این پایگاه های فرهنگی اجتماعی کاهش آسیب‌های اجتماعی مناطق حاشیه نشین شهرهاست.
وی اضافه کرد: در کانون ها و پایگاه های فرهنگی اجتماعی برنامه های معرفتی با هدف محرومیت زدایی و تقویت برنامه های خدماتی و زیرساختی در این بخش اجرا می شود.
سروستانی گفت: کمک به رفع آسیب‌های اجتماعی مانند روان سازی امر ازدواج، ارتباط با جوانان، دانش آموزان و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در مناطق حاشیه نشینی شهرها از جمله دیگر برنامه‌های پایگاه‌ فرهنگی و اجتماعی تبلیغات اسلامی است.
حجت‌الاسلام سروستانی افزود: هر پایگاه‌ فرهنگی و اجتماعی می تواند یک پایگاه برای مبارزه با آسیب های اجتماعی و پل ارتباطی بین دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی در مناطق حاشیه نشینی شهرها به شمار می روند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: باید از فرصت ماه مبارک رمضان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و برطرف کردن ناهنجاریها در سطح جامعه استفاده کرد.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  ادامه فعالیت طرح‌های عمرانی تنگستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب