23:05:21 - چهارشنبه 11 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آب استان بوشهر به پایداری مطلوب رسیده است
آب استان بوشهر به پایداری مطلوب رسیده است
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر گفت: بحمدالله با اقدامات شبانه‌روزی بخش عمده مشکلات آب استان رفع شده و به پایداری مطلوب رسیده ایم و با اطمینان می‌گویم که تا پایان دولت دکتر روحانی، دغدغه آب استان به طور کامل مرتفع می‌شود.

شعار سال: استاندار بوشهر گفت: بحمدالله با اقدامات شبانه‌روزی بخش عمده مشکلات آب استان رفع شده و به پایداری مطلوب رسیده ایم و با اطمینان می‌گویم که تا پایان دولت دکتر روحانی، دغدغه آب استان به طور کامل مرتفع می‌شود.

عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان با اشاره به تلاش شبانه‌روزی برای رفع مشکلات آب استان اظهار کرد: جلسات شورای آب استان به طور مستمر برگزار می‌شود و بحمدالله با پیگیری‌های مدیران استان به نتایج خوبی در راستای رفع مشکلات حوزه آب رسیده‌ایم.

وی از رفع کامل نوبت بندی آب در محلات جنوبی شهر بوشهر خبر داد و افزود: هم اکنون در محلات جنوبی شهر بوشهر که در طی ۴۰ سال گذشته آب را به صورت نوبت بندی دریافت می کردند، مشکل آب مرتفع شده و آب شرب با کیفیت مطلوب در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

خبر جدید  نمایشگاه دستاورد‌های هسته‌ای در بوشهر گشایش یافت

استاندار بوشهر تصریح کرد: در تنگک‌ها نیز با تلاش صورت گرفته تا پایان سال به طور کامل مشکل نوبت بندی آب رفع می‌شود.

گراوند بیان کرد: ۵ استان به عنوان استان معین بوشهر در زمینه رفع مشکلات آب به ما کمک کردند و ۵۰ میلیارد تومان هزینه برای این مهم در نظر گرفته شده که یک کار جهادی و انقلابی بوده است.

وی از رفع مشکلات آب در محدوده شمالی شهر بوشهر نیز خبر داد و گفت: ۱۵ میلیارد تومان برای رفع مشکل آب محدوده شمال شهر بوشهر اعتبار گذاشتیم که با این پروژه، مشکلات آب این محدوده نیز به طور کامل مرتفع می‌شود.

استاندار بوشهر یادآور شد: در زمینه آب شیرین کن نیز اقدامات خوبی صورت گرفته به گونه‌ای که هم اکنون در شهر بوشهر ۲۲ هزار متر مکعب آب شیرین کن در مدار قرار دارد و آب شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی نیز تا سال آینده وارد مدار می‌شود و در چند شهرستان استان نیز چندین آب‌شیرین‌کن وارد مدار شده و چندین آب‌شیرین کن نیز در دست اجراست.

خبر جدید  تأخیر در ترخیص کالاها از گمرکات به ضرر اقتصاد است

عبدالکریم گراوند خاطرنشان کرد: در زمینه تجهیزات و امکانات حوزه آب و فاضلاب نیز ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که بخش زیادی از مشکلات این حوزه را رفع کرده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، وی در مورد سد اخند و سد کلمه نیز بیان کرد: سد اخند تا سال آینده آبگیری می‌شود و ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار متر مکعب به ظرفیت آب استان افزوده می شود، ضمن اینکه سد کلمه نیز تا پایان سال وارد مدار خواهد شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه آب استان به پایداری مطلوب و قابل قبولی رسیده است، عنوان کرد: بحمدالله با اقدامات شبانه‌روزی بخش عمده مشکلات آب استان رفع شده و به پایداری مطلوب رسیده ایم و با اطمینان می‌گویم که تا پایان دولت دکتر روحانی، دغدغه آب استان به طور کامل مرتفع می‌شود.

خبر جدید  توقف عملیات اکتشاف در معدن مرمریت کوه بیرمی دشتی

استاندار بوشهر از تامین ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات آب استان خبر داد و گفت: در بحث تنش آبی در سال‌های گذشته سالانه ۵ میلیارد تومان به استان تخصیص می‌یافت که با رایزنی و پیگیری‌های صورت گرفته با افزایش قابل توجه، این رقم به ۷۰۰ میلیارد ریال رسید که مشکلات زیادی را در حوزه آب رفع کرده است.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا،تاریخ انتشار:۲۰آذر۱۳۹۸،کد خبر:۹۸۰۹۲۰۱۵۱۷۳،www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب